Журнальний кавовий столик пересувний на колесах із порізними ніжками Прадо Темний Горіх для вітальні Мікс Меблі
-8%
4 628 ₴
4 257,76 ₴
- В наявності
- Код: А0048288
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Пересувний журнальний столик Прадо на колесах стане прекрасним доповненням для вашої вітальні. Виготовлений у класичному стилі з порізними ніжками, він вирізняється вишуканістю та практичністю. Столик легко пересувається завдяки коліщаткам, що робить його особливо зручним у використанні. У нижній частині столика передбачена простора полиця, що ідеально підходить для зберігання газет, журналів та інших друкованих матеріалів.
Столик кавовий дерев'яний на коліщатках Прадо Темне Горіх
Характеристики:
Форма стільниці: овальна
Довжина, мм: 920
Ширина, мм: 570
Висота, мм: 600
Вага, кг: 10
Колір стільниці: Горіх темний
Матеріал стільниці: МДФ зі шпоном
Матеріал ніжок: масив клена
Ніжки: різні на коліщатках
Особливості:
- Полиця для газет і журналів робить столик не тільки красивим, але й практичним елементом інтер'єру.
- Можливість легкого переміщення дає змогу адаптувати його під різні потреби та ситуації.
- Каркас із масиву клена забезпечує міцність і довговічність.
- Стільниця з МДФ, покрита штучним шпоном, стійка до пошкоджень і легко чиститься.
Купити журнальний кавовий столик Ерік для вітальні, зали ви можете у нашому інтернет-магазині. Замовте замовлення через сайт або зателефонуйте на будь-який вказаний на сайті контактний телефон. Ми здійснюємо доставку в усі міста України.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 920 мм |
| Глибина столика | 570 мм |
| Висота столика | 600 мм |
| Вага столика | 10 кг |
- Ціна: 4 257,76 ₴



