Білий круглий дерев'яний журнальний стіл Ерік білий — ясен кавовий столик для вітальні, зали Мікс Меблі
-6%
2 327 ₴
2 187,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0049199
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Білий круглий дерев'яний журнальний стіл Ерік — це ідеальне втілення скандинавського стилю для вашої вітальні або зали. Поєднуючи в собі простоту й елегантність. Компактний журнальний стіл Ерік стане прекрасним доповненням вашої вітальні або зали, створюючи затишну та стильну атмосферу. Цей журнальний стіл ідеально підходить для розміщення напоїв, книг, журналів і навіть декоративних елементів.
Журнально-кавовий столик круглий Ерік для вітальні, залу
Характеристики:
Форма стільниці: кругла
Габаритні розміри:
Діаметр, мм: 610
Висота, мм: 450
Вага, кг: 7
Колір стільниці: Білий
Колір ніжок: натуральний
Матеріал стільниці: фарбоване МДФ
Матеріал ніжок: масив клена
Особливості:
- Скандинавський дизайн: мінімалістичний і функціональний, цей столик легко впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи світло та простір.
- Зручність: простора стільниця ідеальна для книг, кави, декоративних елементів та інших дрібниць.
- Якість: високоякісні матеріали забезпечують довговічність і стійкість до зношування.

Купити журнальний кавовий столик Ерік для вітальні, зали ви можете у нашому інтернет-магазині. Замовте замовлення через сайт або зателефонуйте на будь-який вказаний на сайті контактний телефон. Ми здійснюємо доставку в усі міста України.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | кругла |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 7 кг |
| Висота столика | 450 мм |
| Глибина столика | 610 мм |
| Довжина столика | 610 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ |
- Ціна: 2 187,38 ₴


