Стілець із підлокітниками напівкрісло велюрове Парадіз Капучино на чорних металевих ніжках Мікс Меблі
-6%
3 237 ₴
3 042,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0054913
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стілець м'якого кресельного типу напівкрісло з підлокітниками для вітальні велюрове Паридиз колір капучино
Уявіть собі затишну та стильну обідню зону, де кожен момент перетворюється на справжнє задоволення. Каркас виконаний з міцного металу пофарбованого в чорний колір. Колір сидіння напівкрісла капучино додасть вашому інтер'єру неперевершений шарм. Цей колір створює атмосферу розслаблення та затишку. М'яке сидіння і спинка дадуть вам змогу комфортно проводити час за столом, навіть упродовж тривалого часу. Крісло оббите м'яким велюром,
Характеристики:
Колекція: Grace
Модель: Парадиз
Каркас: Метал
Колір каркаса: Чорний
Материал обивки: Велюр
Цвет обивки: Капучино
Матеріал сидіння: Фанера гнутоклеєна та поролон
Висота виробу: 870 мм
Ширина виробу: 580 мм
Глибина виробу: 570 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Стандартне паковання: 4 шт
Переваги стільця:
- Стильний і сучасний дизайн
- Міцність і довговічність
- Функціональність
- Комфортне сидіння
Правила догляду:
Напівкрісла легка в догляді та підходить для повсякденного використання. Металева рама легко чиститься, а м'яка оббивка може бути очищена від пилу та забруднень спеціальними засобами для догляду за виробами з велюру.
Крісло Паридиз ідеально підходить для вітальні. Воно стане прекрасним місцем для відпочинку та розслаблення.
Також ви можете в нашому магазині придбати різноманітні столи і створити гарну обідню зону для проведення затишних сніданків, обідів або вечер у колі сім'ї або друзів.
Зверніть увагу!!!
Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора ваших ґаджетів.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Капучино |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір оббивки | Капучіно |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Наявність підлокітників | Так |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | крісло |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | нестандартна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота табуретки | 870 мм |
| Глибина табуретки | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 570 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Сидіння | гнута фанера, Поролон |
- Ціна: 3 042,78 ₴



