Вішалка підлогова металева з тримачем для парасольок і сумок Текіла Алюм на колі для дому, офісу AMF

1 797 ₴
- В наявності
- Код: 127443
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Вішалка підлогова на круглій основі для одягу Текіла Алюм для дому, кафе, бару
Підлогова вішалка Текіла — стильна та витончена вішалка, яка приверне увагу навіть найвибагливішого покупця. Вона покрита міцною екологічно чистою фарбою.
Конструкція підлогового вішака виготовлена з суцільної металевої труби, а також металевих тримачів для одягу. Вішак має додаткові елементи конструкції, як-от чотири маленькі тримачі для сумок і три три тримачі для парасольок у середній частині конструкції. Ідеально підійде для будь-якого приміщення, як-от кафе чи бар, офіс або будинок. Основні прийоми вішалки: має високу стійкість; матеріал конструкції — метал і пластик; колір: чорний, алюм, зелений або будь-який із колірної гами RAL.
Правила догляду
Простота в догляді.
Допустимі сухе та вологе чищення з використанням спеціальних мийних засобів.
ХАРАКТЕРИСТИКИ 
Колекція: Текіла
Матеріал конструкції: Метал
Цвет изделия: Цвет Алюм
Кількість гачків для одягу: 8 шт
Кількість місць під парасольку: 3 шт
Ширина виробу: 420 мм
Глибина виробу: 420 мм
Висота виробу: 1780 мм
Діаметр опори: 420 мм
Вага виробу: 4,9 кг
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Кількість виробів на паллеті: 20 шт
Де можна використовувати вішалку:
- У передпокої або квартирі — акуратно організує верхній одяг, сумки та парасольки, не займаючи багато місця.
- В офісі або приймальній — ідеально підходить для розміщення верхнього одягу працівників і гостей, додаючи акуратності та затишку в робочому просторі.
- В готелях і хостілах — зручна для зберігання речей гостей, легко вписується в інтер'єр будь-якого стилю.
- У кафе та ресторанах — допоможе створити комфорт для відвідувачів, даючи змогу зручно повісити пальто, капелюхи та сумки.
- У салонах краси та СПА-центрах — додасть функціональності й естетики зоні очікування клієнтів.
- У навчальних закладах, бібліотеках і медичних закладах — практичне рішення для гардеробних зон, витримує щоденне навантаження.
Правила догляду
Простота в догляді. Допустимі сухе та вологе чищення з використанням спеціальних мийних засобів.
Купити підлогову вішалку для одягу ви можете у нашому інтернет-магазині. Також у нас представлений широкий асортимент: підлогових і настінних вішалок, шаф для одягу, комодів для зберігання речей, полиць і різноманітних підставок та органайзерів.
Виробник може вносити незначні зміни в дизайн або комплектацію виробу для поліпшення його якості без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гачків | 8 |
| Призначення | Універсальна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Коло |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1780 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | метал |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість місць під парасольку | 3 |
- Ціна: 1 797 ₴





