Класична ортопедична латексна подушка Latex Classic 60х40х13 см для сну під голову дорослих, підлітків Eurosleep
-10%
1 610 ₴
1 449 ₴
- В наявності
- Код: 5370
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Правильна подушка для сну Latex Classic з натурального латексу для підлітків і дорослих
Подушка для сну Latex Classic — має класичну форму і розмір 60х40х13 см. Як наповнювача в ортопедичній подушці цієї моделі використовується натуральний латекс — пружний і еластичний матеріал природного походження, який отримують із соку каучукового дерева. Завдяки перфорації така подушка ортопедична має ефект дихання. Крім того, вона має спеціальну перфорацію для дихаючого ефекту дві наволочки: одну внутрішню незмінну й іншу зовнішню змінну, яку можна прати багато разів, зокрема в пральній машинці. Ортопедична подушка Latex Gel Ergo відповідає найвищим міжнародним стандартам якості, про що свідчать сертифікати виробника.
Вона зручна та приємна у використанні, добре підтримує голову та шийний відділ хребта в правильному положенні, є гіпоалергенною й абсолютно безпечною для здоров'я.
Переваги подушки:
- Натуральний латекс
- Ортопедичний ефект
- Гіпоалергенна
- Антибактеріальне просочення
- Повітропроникний ефект
- Верхній чохол: знімний
- Внутрішній чохол: незнімний
- Зручна сумка для зберігання і транспортування
Характеристики:
Розмір: 60х40х13
Форма подушки: Класична
Наповнення: Натуральний латекс
Повітропроникна частина: За допомогою перфорації
Верхній наволочка: Знімна
Внутрішня наволочка: Незнімна
Гарантія: 18 місяців
Якщо ви хочете поліпшити якість свого сну та позбутися проблем зі здоров'ям, пов'язаних із неправильним положенням тіла, замовте собі та своїм близьким подушку Latex Classic.
Зверніть увагу!
Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних та експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
У нашому магазині ви можете також купити інші аксесуари для сну.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер ми Вам передзвоним. Ви можете зробити замовлення через сайт або зателефонувати на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо товар на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurosleep |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Наповнювач | Натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Призначення | Для сну |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 13 см |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 40 см |
- Ціна: 1 449 ₴










