Високий підлоговий стелаж із 5 полицями завширшки 60 см ШС-600 модульний тиса Меблі для школи, офісу, кабінетів
вверхвниз
-7%
5 днів
4 304 ₴
4 002,72 ₴
- Під замовлення
- Код: ШС-600 Менеджер
Відправка з 08 квітня 2026+380 (97) 831-49-71
Kyivstar
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стелаж із полицями ШС-600 від ТМ Тіса Меблі
Тіса Меблі — це найбільший виробник надійних корпусних меблів високої якості. Використовуючи новітні технології та сучасні матеріали фабрикою розроблені десятки гармонійних дизайнів корпусних меблів, шаф і шаф-купе, стелажів серед яких ви, без сумніву, зможете підібрати варіант, який стане справжнім практичним розв'язання вашого інтер'єру.
Габаритні розміри
Ширина — 600 мм
Глибина — 350 мм
Висота — 2050 мм
Комплектація
Стандарт:
- Крайка торців — меламін 0,5 мм
Люкс:
- Крайка торців — ПВХ 0,5 мм
Додатково:
Цвет на картинке – дуб сонома + алюминий
Гарантія — 12 місяців
Матеріал — ламіноване ДСП 16 мм
Колірна палітра лДСП:

Яку крайку торців вибрати та які різновиди їх бувають
Є 3 типи крайок:1) меламін 0,5 мм
2) пвх 0,5 мм
3) пвх 2 мм
Крайка меламін — являє собою стрічку, виготовлену з декоративного паперу та наклеєну на підкладку з папірусного паперу. Захисні властивості крайки надають меламінові смоли. Щоб запобігти їхньому випаровуванню, поверхню крайки обробляють лаком. Крайка ПВХ (полівінілхлорид) — вона зарекомендувала себе підвищеною зносостійкістю, ударостійкістю, довговічністю. Добре захищає торці від відколів, проникнення вологи та інших пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість внутрішніх полиць | 5 шт. |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Висота стелажа | 2050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 002,72 ₴



