Стелаж із металевим каркасом чотирипополковий Маріс Тенеро, Стелаж 4-поличний
-7%
від 6 691 ₴
від 6 222,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 1189565997
Відправка з 02 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стелаж чотириполичний Маріс Тенеро
Стелаж 4-полицевий МАРІС в стиле Loft — це модне інтер'єрне рішення для безлічі приміщень: як для дому, так і для офісу. Стелаж як предмет меблів — один із найкращих способів впорядкувати речі та зробити кімнату просторішою. Ця модель гармонійно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, створить комфорт і затишок у Вашому приміщенні.


Виберіть колір фарбування металу:

Виберіть колір ДСП:

Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 550 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: від 6 222,63 ₴




