Стелаж низький триполічний з металевим каркасом Маріс Тенеро, Стелаж 3-поликовий
вверхвниз
Доставка 0 грн
-7%
-7%
1 день
Стелаж триполічний Маріс Тенеро
Стелаж 3-полицевий МАРІС в стиле Loft — це модне інтер'єрне рішення для безлічі приміщень: як для дому, так і для офісу. Стелаж як предмет меблів — один із найкращих способів впорядкувати речі та зробити кімнату просторішою. Ця модель гармонійно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр, створить комфорт і затишок у Вашому приміщенні.


Виберіть колір фарбування металу:

Виберіть колір ДСП:

Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 550 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 5 386,56 ₴






Відправка з 02 травня 2026