Маленький квадратний стіл лофт на металевих ніжках чорний графіт/Антрацит Cherry 800 (800х800хН770) AMF

Обідній стіл квадратний для ресторану, кафе, дому Cherry — сучасна та надійна новинка в стилі Лофт. Потужний каркас із високоякісної сталі покритий порошковою фарбою, забезпечує моделі стійкість. Ніжки каркаса регулюються по висоті. Стільниця виготовлена з ДСП завтовшки 32 мм, яка забезпечить виробу довгий і надійний термін експлуатації.
Стіл для ресторанів і кафе у стилі лофт Cherry 800 (800х800хН770) чорний графіт/Антрацит
Характеристики: 
Модель: Стіл Cherry
Модифікація виробу: Стіл Cherry 800
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Чорний Графіт
Матеріал: ДСП
Колір: ДСП-Антрацит
Ширина стільниці: 800 мм
Глибина стільниці: 800 мм
Висота виробу: 770 мм
Товщина стільниці: 32 мм
Товщина крайки стільниці: 2 мм
Додаткові опції: Регулювання ніжок по висоті
Вага виробу: 20 кг
Габарити гофротри:Ш816*Г816*В41 мм
Габарити гофротри:Ш777*Г641*В126 мм
Кількість виробів у пакованні: 1 шт. у 2 коробках
Об'єм упаковки:0,027 м3
Об'єм упаковки:0,063 м3
Доступні для замовлення такі кольори ДСП для стільниці

ДСП
ДСП — деревинно-стружкова плита один із найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг, як-от низька вартість, гарний і різноманітний зовнішній вигляд (залежно від типу лички), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформації. Як відомо, ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення за високої температури. Її можна просто та швидко обробляти під час виготовлення виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП), саме вона використовується під час виготовлення меблів AMF.

Переваги обіднього столу:
- Стильний дизайн: ідеальне поєднання чорного графіту та натурального відтінку дуба Ліворно додає елегантності та сучасності вашому інтер'єру.
- Безпека та комфорт: закруглені кути стільниці знижують ризик травм і створюють м'який візуальний акцент.
- Міцність і довговічність: каркас виготовлений із надійних матеріалів, стійких до зношування, що гарантує довговічність і стійкість столу.
- Універсальність: підходить як для кухонних, так і для обідніх зон, а також для інтер'єрів у стилі лофт і мінімалізм.
Обідній стіл Cherry в стилі лофт чудово впишеться в різні простори:
- Кухня: ідеально підійде для створення затишної та стильної обідньої зони.
- Столова: додасть сучасного акценту в інтер'єр і забезпечить комфортні умови для приймання їжі.
- Вітальня: стане функціональним і стильним доповненням у зоні відпочинку або як стіл для приймання гостей.
- Кафе або ресторан: підкреслить індустріальний стиль інтер'єру та створить зручні умови для відвідувачів.
- Офісний простір: може використовуватися як переговорний або обідній стіл у зоні відпочинку.
Правила догляду
За меблями з ДСП потрібен певний догляд і тому рекомендується під час прибирання не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ДСП, найкращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка наприкінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливе набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і, звичайно, за можливістю не піддавати меблями та виробам із ДСП різкого перепаду температури та вологи, прямим сонячному променю.
Купити квадратний кухонний обідній стіл для кухні, вітальні ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Форма столу | Квадратний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 20 кг |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Стільниця | ДСП |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
- Ціна: 5 079 ₴






Відправка з 25 квітня 2026