Білий стіл однотумбовий із шухлядами комп'ютерний, письмовий стіл для роботи та навчання Blond BL-102 AMF
-6%
6 999 ₴
6 579,06 ₴
- Під замовлення
- Код: 212124
Відправка з 19 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Комп'ютерний письмовий стіл Blond BL-102 — яскравий і ніжний представник сучасних комп'ютерних столів. Компактні розміри дають змогу розмістити виріб навіть у найбільш малогабаритних приміщеннях. Стіл можна використовувати як із персональним комп'ютером, так і з ноутбуком. Стільниця виготовлена з плити ДСП завтовшки 18 мм. Регульовані ніжки дають змогу адаптувати стіл до нерівностей підлогового покриття. Модель має 2 великі ящики та 2 маленькі, у яких можна зберігати папір та інше офісне приладдя. Ящики обладнані телескопічними напрямними. Якщо ви цінуєте мінімалізм, функціональність і світлі тони, то комп'ютерний стіл Blond BL-102 саме те, що вам потрібно. Стіл універсальний, стільниця має отвори під кріплення тумби з обох боків. Збираючи стіл, ви можете встановити тумбу як ліворуч, так і праворуч.
Комп'ютерний стіл із тумбою та шухлядами Blond BL-102 (1200х600х750) Білий
Характеристики: 
Модель: Blond BL-102
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Білий Беж
Матеріал: ДСП
Колір: ДСП-Білий Перл
Ширина стільниці: 1200 мм
Глибина стільниці: 600 мм
Висота виробу: 750 мм
Товщина стільниці: 18 мм
Товщина крайки стільниці: 2 мм
Товщина каркаса (корпусу): 18 мм
Товщина крайки каркаса (корпусу): 2 мм
Матеріал фасадів (шастика): МДФ
Товщина фасадів (шастинка): 19 мм
Фурнітура: Ніжки — регульовані за висотою
Фурнітура: Напрямні ящиків — телескопічні
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
ДСП
ДСП — деревинно-струменева плита — один із найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг, як-от низька вартість, гарний і різноманітний зовнішній вигляд (залежно від типу лички), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформації. Як відомо, ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення за високої температури. Її можна просто та швидко обробляти під час виготовлення виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП), саме вона використовується під час виготовлення меблів.
Переваги комп'ютерного столу:
- Міцність і довговічність: металевий каркас забезпечує стабільність і надійність.
- Функційність: бічні ящики надають додаткове місце для зберігання документів, книг та аксесуарів.
- Компактні розміри: підходить для невеликих приміщень, не займаючи багато місця.
- Універсальність: підходить для використання як у домашньому офісі, так і в професійних робочих просторах.
Стіл можна встановити в таких місцях:
- Домашній офіс: створіть зручне та стильне робоче місце вдома.
- Робочий кабінет: підходить для обладнання сучасних офісів і кабінетів.
- Навчальний простір: ідеально для студентів і школярів, забезпечуючи комфортне місце для занять.
Правила догляду
За меблями з ДСП потрібен певний догляд, тому рекомендується під час прибирання не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ДСП, найкращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка наприкінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливе набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і, звичайно, за можливістю не піддавати меблями та виробам із ДСП різкого перепаду температури та вологи, прямим сонячному променю.

Купити комп'ютерний письмовий робочий стіл ви можете в нашому магазині. А також у нас представлений широкий асортимент: комп'ютерних, ігрових кресел, ігрових и комп'ютерно-пісмінних столів, різні надставки для зберігання дрібниць.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Виробник | AMF |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритные размеры стола | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Материал изготовления | |
| Фасади | МДФ |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас | Сталь |
| Стільниця | ДСП |
| Основні | |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Білий |
| Тип меблів | стіл комп'ютерний |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
- Ціна: 6 579,06 ₴










