Сірий обідній стіл для кухні з керамічною плитою зі штучного шпону Делі для кухні Мікс Меблі
-8%
6 864 ₴
6 314,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0055818
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл для гостей розкладний Делі сірий для маленької кухні
Стіл обідній розсувний Делі — чудова багатофункціональна модель обіднього столу. Каркас виготовлений зі штучного шпону, простої прямокутної форми, стійкий і надійний. Стільниця виготовлена з штучної шпону та кераміки, має підвищеною стійкістю до вологи, подряпин і слугуватиме вам не один рік. Сучасний розкладний обідній стіл має дивовижну особливість — раздвижний механізм, який працює плавно та легко. За потреби можна збільшити розмір столу, досить підняти вкладку та розсунути її по центру. Сірий колір стільниці візуально розширює простір, роблячи кухню світлішою та просторішою.
Стіл стане незамінним помічником для тих, хто любить готувати та приймати гостей. Він дасть вам змогу комфортно проводити час на кухні в колі сім'ї та друзів.
- Стіл має розміри 115 см завдовжки, 75 см заввишки, і має можливість розширення на 39 см за допомогою вкладки. Отже, під час розширення столу його довжина становитиме 154 см. Це дає змогу вам збільшити площу столу для розміщення більшої кількості гостей або для комфортного розміщення додаткових предметів під час обідів або зустрічей.
- Стіл доступний до замовлення в трьох кольорах: Білий, Темний горіх і Сірий.
Характеристики:
Модель:Делі
Колекція: Ультра
Колір стільниці: Сірий мармур
Колір каркаса: Сірий
Ширина стільниці: 1150 мм
Ширина стільниці в розкладеному стані: 1540 мм
Глибина стільниці: 740 мм
Висота виробу: 750 мм
Товщина стільниці
Матеріал стільниці: Штучний шпон + керамічна плита
Матеріал каркаса: Штучний шпон
Вага виробу: 35 кг
Переваги обіднього розкладного стола:
- Економія простору: Розкладний стіл можна скласти, коли він не використовується, що економить простір у кімнаті. Це робить його ідеальним рішенням для невеликих квартир або будинків.
- Мобільність: Розкладний стіл можна легко переміщати кімнатою, що робить його зручним для використання в різних ситуаціях.
- Універсальність: Розкладний стіл можна використовувати для різних цілей, як-от обід, робота чи ігри.
Правила догляду
Стіл невибагливі в догляді, навіть попри світлий колір, стіл можна мити за допомогою звичайних мийних засобів і протирати ганчіркою.

На фото Стіл Делі у складеному вигляді зі стільцями Лукас
!!! Стільці купуються окремо
Купити довгий розкладний обідній стіл для проведення затишних сніданків, обідів або вечер у колі сім'ї або друзів можна в нашому интернет магазине. Він чудово підійде для просторої кухні або вітальні, де збирається велика компанія друзів або сім'ї.
Також до столу можна придбати гарні обідні стільці для створення стильного інтер'єру, гармонійної та затишної атмосфери.
Зверніть увагу!!!
Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора ваших ґаджетів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір каркасу | Сірий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 35 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1150 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1150 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1540 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | шпон |
| Стільниця | керамічна плитка |
- Ціна: 6 314,88 ₴







