Крісло офісне Джун сидіння Сітка чорна/спинка Сітка сіра TM AMF
-10%
3 299 ₴
2 969,10 ₴
- Під замовлення
- Код: 377025
Відправка з 22 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Крісло офісне Джун сидіння Сітка чорна/спинка Сітка сіра TM AMF
Комп'ютерне крісло AMF Джун – ще один представник лінійки «повітряних» крісел.
ХАРАКТЕРИСТИКИ 
Модель: Джун
Колекція: Онлайн
Механізм гойдання: Tilt
Матеріал оббивки: Тканина Сітка
Колір оббивки: Сітка чорна
Матеріал оббивки 2: Тканина Сітка
Колір оббивки 2: Сітка сіра
Підлокітники: Пластикові
Хрестовина: Пластикова
Висота виробу в нижньому положенні: 920 мм
Висота виробу в верхньому положенні: 990 мм
Ширина виробу: 570 мм
Глибина вироби: 640 мм
Ширина сидіння: 480 мм
Глибина сидіння: 530 мм
Висота сидіння в нижньому положенні: 470 мм
Висота сидіння у верхньому положенні: 540 мм
Висота спинки: 520 мм
Висота підлокітників від сидіння: 160 мм
Діаметр хрестовини: 640 мм
Ролики: Обгумовані
Додаткові опції: Поперековий підпір
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 10,8 кг
Кількість виробів в упаковці: 1 шт
Об'єм упаковки: 0,13 м3
Кількість виробів на палеті: 12 шт
На відміну від своїх колег, крісло має більш компактні розміри, що дозволяє використовувати його в приміщеннях, де великі і громіздкі крісла не помістяться. Сидіння виконано з тканини, спинка – з сітки, що забезпечує комфорт протягом усього робочого дня, особливо в літню пору року. Високоміцний каркас, підлокітники і механізм гойдання будуть служити протягом усього терміну експлуатації.
Комп'ютерне крісло AMF Джун – відмінний варіант для малогабаритних приміщень, будь то офіс або будинок.

Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по хитанню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла тому, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил.
Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочивальники. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Цей механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму у тому, що він найпоширеніший і, якщо сталася поломка, його можна безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас.
Тканина сітка
Тканина сітка використовується в наших кріслах буває двох видів:
- тканина сітка для спинок складається з 100% поліестеру з щільністю 500 г/м. кв.
- тканина сітка для сидінь дубльована складається з 100% поліестеру з щільністю 350г/м. кв.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від +5°C до +25°C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісла, необхідно оберігати їх від попадання прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як із-за цього може зблякнути їх колір і змінитися структура поверхні.
Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу і крісла так, щоб підлокітники не терлися про стільницю або іншу тверду поверхню. Чистіть мишку оббивку тільки спеціальними засобами для догляду за виробами зі шкіри та шкірозамінника. Пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Виробник | AMF |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10.8 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 92 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Ширина крісла | 57 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 52 см |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Хрестовина | Пластикова |
- Ціна: 2 969,10 ₴





