Стілець для залів очікування, конференцій, навчальних закладів, відвідувачів, офісу Майстер з каркасом Хром AMF

1 318 ₴
- Під замовлення
- Код: 117234
Відправка з 25 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Простий офісний стілець Майстер на металевому каркасі Хром
Стілець Майстер ідеально підходить для школи — місця, у якому недоречні декоративні елементи, а характер інтер'єру має бути максимально стриманим. Стілець виготовлений у класичному чорному кольорі без жодних вставок.
Характеристики
Модель: Майстер
Модифікація виробу: Стілець Майстер
Колір каркасу: Хром
Матеріал оббивки: на вибір
Висота виробу: 820 мм
Ширина виробу: 430 мм
Глибина виробу: 520 мм
Висота від підлоги до сидіння: 460 мм
Висота спинки: 360 мм
Ширина сидіння: 380 мм
Глибина сидіння: 380 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 2,7 кг
Штабілюваність: по 10 шт


Проста, але зручна конструкція робить стілець придатним для найрізноманітніших приміщень — конференц-залів, кабінетів, навчальних та інших. До того ж за таку вартість якість повністю себе виправдовує.
Правила догляду
Догляд за виробом дуже простий — постійне сухе чищення, іноді вологе протирання. Краще уникати фізичних пошкоджень — їх позбутися буде набагато складніше, ніж від забруднень. У разі сильних забруднень можна користуватися мийними засобами.
Стілець можна виготовити в різних тканинних оббивках. Нижче наведені доступні кольори для замовлення. Остаточну ціну уточнюйте у менеджера.


У каталозі нашого інтернет-магазину, Ви можете вибрати та придбати крісла для керівників, працівників і відвідувачів, столи для конференцій, столи для роботи в офісі, а також додаткові надставки для зберігання різних дрібниць.
Не змогли додзвенитися? Залиште свій номер ми Вам передзвоним. Ви можете зробити замовлення через сайт або зателефонувати на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо товар на всій території України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Колір каркасу | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 82 см |
| Глибина стільця | 38 см |
| Ширина стільця | 43 см |
- Ціна: 1 318 ₴

