Обідній стілець із поворотним механізмом на 360 градусів Альпіна Сіре сидіння з мікрофібри для кухні, вітальні Мікс Меблі
-8%
3 666 ₴
3 372,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0061409
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Кухонний стілець із поворотним механізмом на 360°Альпіна – поєднує сучасний дизайн і комфорт для дому, офісу, кафе чи ресторану. Поворотна конструкція дає змогу зручно переміщатися, а м'яка оббивка забезпечує комфорт під час довгого сидіння. Міцний металевий каркас гарантує надійність і довгий термін експлуатації. Універсальний стиль крісла дає змогу гармонійно вписати його в інтер'єр кухні, вітальні, дитячої або кабінету. Замовити та купити вподобану модель можна прямо зараз, замовивши на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером зручним способом.
Обідній поворотний стілець сірий Альпіна для кухні, вітальні
Характеристики:
Модель: Альпіна
Колір каркаса: Чорний
Матеріал оббивки: Тканина Мікрофібра
Колір оббивки: Колір Сірий
Висота виробу: 880 мм
Ширина виробу: 540 мм
Глибина виробу: 500 мм
Висота спинки від сидіння: 420 мм
Ширина сидіння: 520 мм
Глибина сидіння: 450 мм
Висота сидіння: 470мм
Максимальне навантаження: 120 кг
Матеріал каркаса: Метал
Матеріал сидіння: Фанера гнутоклеєна
Додатково: Поворотний механізм на 360°
Вага виробу: 6 кг
Переваги стільця:
- Комфортна посадка: зручна форма сидіння і спинки забезпечують зручність навіть у разі тривалого використання.
- Поворотний механізм: дає змогу легко змінювати положення, додаючи мобільність і функціональність.
- Сучасний дизайн: стильна модель гармонійно впишеться в різні інтер'єри — від мінімалізму до сучасного класичного стилю.
- Багатофункціональність: ідеально підходить для обідньої зони, вітальні, офісу, кафе чи ресторану.
- Універсальність розміщення: може використовуватися в спальні, дитячій кімнаті, балконі або в лаунж-зоні.
Де розмістити поворотний стілець:
- Кухня або обідня зона: чудово доповнить столову групу, забезпечуючи комфорт під час обідів або вечер.
- Вітальня: підходить для створення затишного куточка для відпочинку або спілкування з друзями.
- Спальня: прекрасно впишеться в інтер'єр спальні, ставши елементом зони для читання або відпочинку.
- Гардеробна: ідеальне місце для створення зони краси з продуманою організацією косметики та аксесуарів.
- Балкон або лоджія: прекрасний вибір для насолоди краєвидів на свіжому повітрі.
- Кафе та ресторани: сучасний дизайн робить стілець , придатним для умов закладів громадського харчування.
- Лаунж-зона: підходить для місць відпочинку в громадських просторах, як-от салони краси, холи готелів або зони очікування.
Купити обідній поворотний стілець ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення
Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора ваших ґаджетів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Спинка | гнута фанера |
| Сидіння | гнута фанера |
| Обивний матеріал | Мікрофібра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 470 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 880 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
- Ціна: 3 372,72 ₴







