Табурет із регулюванням висоти круглий Bonro B-496 Білий на коліщатках для дому, лабораторії, бара, салону краси

Крісло табурет на колесах без спинки кругле Bonro B-496 стане чудовим доповненням до інтер'єру салонів, кухонь, барів серед іншого обладнання. Зручне сидіння виготовлене з екошкіри та губки. В його основі — міцний каркас із неіржавкої сталі в хромований колір. Він надзвичайно мобільний завдяки спеціальній стійкій основі з 5 повністю поворотними колесами. Купити табурет на коліщатках ви можете в нашому магазині задавши на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером зручним способом.
Табурет на колесах із підставкою для ніг Bonro B-496 для офісу, дому, салону, кафе та ресторанів
Характеристики: 
Колір сидіння: білий
Сиденья: эко-кожа (PU) + губка
Колір рами: сріблястий (хром)
Матеріал (рама): неіржавка сталь
Габаритні розміри:
Діаметр сидіння: 33 см
Ширина виробу: 43 см;
Висота сидіння регулюється від 45 до 56 см
Діаметр бази (з колесами): 43 см
Висота підставки для ніг: 16 см
Максимальне навантаження: 120 кг
Вага: 3 кг
Гарантія: 12 місяців
Розміри упакування: 40х35,5х28 см
Особливості:
- зручне сидіння з губкою, виготовлене з масивної екошкіри (PU)
- плавне регулювання висоти сидіння газліфтом;
- зручна металева підставка для ніг;
- суцільна конструкція з неіржавкої сталі;
- колеса виготовлені з матеріалу, який не дряпає підлогу;
- металевий важіль регулювання висоти;
- поворот на 360 градусів;
Сфера застосування:
- Салон краси, барбершоп — для майстрів манікюру, візажистів, косметологів.
- Кафе та барні зони — як зручний мобільний стілець для персоналу.
- Домашня кухня або робоче місце — для готування, роботи за столом, швидкого перекусу.
- Офіс і домашній кабінет — зручне рішення для роботи за комп'ютером.
- Кавові та точки обслуговування — як компактний стілець для персоналу.
Правила догляду
Протирайте сидіння з екошкіри м'якою вологою серветкою й уникайте агресивних очисних засобів, щоб зберегти його зовнішній вигляд. Регулярно очищайте металеву основу та коліщатка від пилу — це забезпечить плавне обертання й продовжить термін експлуатації табурету.
У каталозі нашого інтернет-магазину, Ви можете вибрати й купити стілець для відвідувачів і конференц-залів. Також у нас представлений широкий асортимент: комп'ютерних, ігрових кресел, стільців для відвідувачів, геймерських и комп'ютерно-пісмінних столів, різних надставок для зберігання дрібниць.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення. Розміри товару можуть мати незначні відхилення в межах 1-3 см залежно від партії постачання. Це зумовлено особливостями виробничого процесу, різними технологічними параметрами та можливими варіаціями в використаних матеріалах. Такі відхилення є нормою й не впливають на якість, зручність або функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Особливості | Підніжка, М'яке сидіння, Газ-ліфт |
| Поворотний механізм | Так |
| Підніжка | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | табурет |
| Тип опор | Коліщата |
| Тип підстави | Хрестовина з коліщатками |
| Форма сидіння | кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота табуретки | 45 мм |
| Діаметр | 43 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
- Ціна: 924 ₴





