Регульований комплект учнівських меблів для нуш No 4-7 дитяча парта зі стільчиком Т-подібний з HPL Нікан

4 782 ₴
- Під замовлення
- Код: 31937+32450HPL
Відправка з 24 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Комплект для НУШ стіл парта + стілець учнівський 1-місний антисколіозний регульований за висотою № 4-7 c HPL — надійне та практичне рішення для молодшої та середньої школи, навчальних закладів, що поєднує міцність, функціональність і сучасний дизайн. Навчальний комплект містить зручний стіл і регульований стілець, що забезпечують комфорт і правильну поставу.
Стіл складається зі стільниці ергономічної форми (заокруглені кути з 4 сторін) й екрана з полицею між металевими каркасами. На бічній стійці каркаса закріплений гачок. Стільниця з ламінованого ДСП (18 мм). Каркас металевий, з полицею та гачком для рюкзака, регульований за висотою (580-760 мм). Регулювання висоти столу здійснюється за допомогою гвинтів за отворами каркаса та ніжки, між якими встановлена пластикова перехідна втулка. На торцях каркаса закріплені пластикові наконечники, що запобігають травмуванню учнів і пошкодженню підлоги.
Стілець із міцним металевим каркасом регулюється (380-500 мм), сидіння і спинка покриті HPL. Регулювання відбувається завдяки наскрізному гайково-гвинтовому стягуванню з фіксацією ковпачкової гайки всередині труби для неможливості відкручування в процесі розхитування. На нижній частині каркаса є отвір у формі кола, через який проглядається маркування парових груп під час регулювання висоти на правій стійці з боку учня. На торцях каркаса закріплені пластикові наконечники, які запобігають травмуванню учнів і пошкодженню підлоги.
Комплект стіл учнівський 1-місний без регулювання кута нахилу стільниці, паростка No4-7 + стілець Т-подібний регульований за висотою, No4-7
Характеристики:
Габаритні розміри столу: 700х589х640-820 мм.
Вага: 13,6 кг.
Габаритні розміри столу:
- ширина — 700 мм;
- глибина — 589 мм;
- висота — 640, 700, 760, 820 мм.
Дерев'яні деталі столу виготовляються з ламінованої ДСП завтовшки 18 мм. Крайки всіх дерев'яних елементів обклеюються крайковою стрічкою ПВХ завтовшки:
- екран — 0,5 мм;
- полиця — 0,5 мм;
- стільниця — 2,0 мм.
Металеві частини учнівського стола виготовляються з плоскоовальних труб розміром 50х30х1,2 мм, 38х20х1,2 мм, 30х15х1,2 мм і круглої труби діаметром 25 мм, а також мають захисне декоративне покриття — порошкова емаль.
Колір ДСП: бук, дуб молочний, сірий.

Колір каркаса: салатовий (RAL6018), сірий (RAL7035), жовтий (RAL1018).

Габаритні розміри стільця: 391х485х740-860 мм.
Вага: 5,3 кг.
Розмір спинки: 380х200 мм. Розмір сидіння: 380х350 мм.
Стілець може регулюватися по висоті:
- 380 мм (No4) — для учнів зростом від 1450 мм до 1600 мм;
- 420 мм (No5) — для учнів зростом від 1600 мм до 1750 мм;
- 460 мм (No6) — для учнів зростом від 1750 мм;
- 500 мм (No7) — для учнів зростом понад 1850 мм.
Стілець складається з накладного сидіння, спинки та металевого каркаса.
- ширина — 391 мм;
- глибина — 485 мм;
- висота — 740, 780, 820, 860 мм;
- висота до верхньої основи сидіння — 380, 420, 460, 500 мм.
Сидіння і спинка виготовлені з гнутоклеєної фанери (товщеної 8-9 мм) і покриті пластиком HPL завтовшки 0,4-0,5 мм. Кути сидіння і спинки та передній край сидіння мають радіус заокруглення для запобігання травмуванню. Каркас стільця виготовлений із плоско-овальної труби 30х15х1,2 мм, 38х20х1,2 мм і 50х30х1,2 мм із нанесенням порошкової фарби. Спинка та сидіння кріпляться до каркаса гвинтами.
Колір каркаса: салатовий (RAL6018), сірий (RAL7035), жовтий (RAL1018).

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір меблів для дому та офісу. Ми пропонуємо стильні та функціональні комплекти, які забезпечать комфорт і зручність у будь-якому інтер'єрі.
Оформляйте замовлення через кошик, пишіть нам у чат або просто зателефонуйте за будь-яким, зазначеним на сайті телефона. Наші консультанти завжди допоможуть вам швидко оформити замовлення, підібрати зручний спосіб оплати та доставки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Нікан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | № 4, № 5, № 6 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | фанера |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас стільця | метал |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний, Дуб молочний, Сірий |
| Мінімальна висота регульованого столу | 640 |
| Полиця | 1 шт. |
| Гачок для портфеля | 1 шт. |
| Каркас парти | метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина столу | 700 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 820 мм |
| Глибина столу | 589 мм |
- Ціна: 4 782 ₴


