Прямокутний обідній стіл із розкладкою метелик Етна натуральний на металевих чорних ніжках Мікс Мебель
-8%
7 956 ₴
7 319,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0054250
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл обідній кухонний Етна — стильне та практичне рішення для вашої кухні або їдальні. Каркас із міцного металу, пофарбований порошковою фарбою, забезпечує надійність і довговічність конструкції. Стільниця з МДФ завтовшки 20 мм обтягнута спеціальною плівкою, яка захищає поверхню та надає столу елегантного вигляду. Особливість столу — механізм метелик, який дає змогу легко збільшити його розмір. За потреби досить підняти вкладку та розсунути по центру, що створить додатковий простір для гостей. Цей механізм працює плавно, забезпечуючи зручність і функціональність. Стіл розкладний обідній Етна — ідеальний вибір для сучасних інтер'єрів.
Кухонний обідній прямокутний стіл Етна на металевому чорному каркасі
Стіл має розміри 120 см завдовжки, 75 см заввишки, 75 см завширшки і має можливість розширення на 40 см. Отже, під час розширення столу його довжина становитиме 160 см. Це дає змогу вам збільшити площу столу для розміщення більшої кількості гостей або для комфортного розміщення додаткових предметів під час обідів або зустрічей.
Характеристики:
Колекція: Фіджі
Тип столу: Розкладний
Ширина стільниці, см: 75
Довжина стільниці в складеному вигляді, см: 120
Довжина стільниці в розкладеному вигляді, см: 160
Висота, см: 75
Товщина стільниці, см: 2
Колір стільниці: Натуральний
Колір ніжок: Чорний
Матеріал ніжок: Метал, пофарбований порошковою фарбою
Стільниця: МДФ у дубовому шпоні, покрита лаком
Форма стільниці: прямокутна
Вкладка: механізм "метелик"

Купити розкладний обідній стіл ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Натуральний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 32 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Товщина стільниці | 20 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | МДФ |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 7 319,52 ₴





