Стіл обідній дерев'яний темний горіх Дуглас для кухні невеликих розмірів, їдальні, офісу Мікс Мебель
-7%
4 836 ₴
4 497,48 ₴
- В наявності
- Код: А0056062
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл обідній дерев'яний темний горіх Дуглас — ідеальне поєднання елегантності та функціональності, виготовлене в популярному скандинавському стилі. Чисті лінії й лаконічні форми надають столу сучасного та стильного вигляду, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Стільниця з МДФ має високу зносостійкість, що робить стіл довговічним і стійким до пошкоджень. Використання натурального дерева для каркаса та ніжок гарантує екологічну чистоту та безпеку меблів. Прямокутна форма стола забезпечує зручне розміщення гостей і максимально ефективне використання простору. Ідеально підходить для кухні, їдальні або вітальні, створюючи затишну та стильну атмосферу в домі.
Стіл обідній кухонний дерев'яний темний горіх Дуглас
Характеристики
Колекція: Ультра
Модель: Дуглас
Колір стільниці: Темний горіх
Довжина стільниці: 1195 мм
Ширина стільниці: 670 мм
Висота виробу: 740 мм
Вага виробу, кг: 20
Матеріал стільниці: МДФ зі штучним шпоном
Матеріал каркаса: масив ясена

Правила догляду:
Протирайте стіл м'якою сухою або злегка вологою тканиною для видалення пилу та забруднень. Уникайте використання жорстких щіток та абразивних матеріалів. Періодично обробляйте дерев'яні частини стола спеціальними засобами для догляду за деревом, які живлять і захищають поверхню.
Купити стіл нерозкладний дерев'яний для кухні, вітальні ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір каркасу | Темный орех |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 20 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1195 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ |
- Ціна: 4 497,48 ₴




