П'ятипідверна двостулкова містка шафа для спальні, передпокою, зали Aura Аура No4 2564х560х2332м Luxe Studio

35 209 ₴
- Під замовлення
- Код: Шкаф №4 Aura2564х560х2332
Відправка з 31 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Велика двостулкова сучасна шафа для білизни та верхнього одягу Aura Аура №4 Luxe Studio — ідеальне рішення для тих, хто цінує зручність і стиль. Ідеально підходить для спальні, передпокою або залу. Шафа обладнана 11 полицями, двома штангами для розвішування одягу та трьома шухлядами, забезпечуючи вдосталь місця для зберігання всіх ваших речей. Виготовлений із високоякісного ДСП (клас Е1) завтовшки 16 мм. Петлі з дотягувачами забезпечують плавне й безшумне відчинення дверей. Ця комбінована шафа прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр, чи то спальня, чи то передпокій, створюючи гармонійну та впорядковану атмосферу.
Висока шафа з шухлядами, вішалкою та дверцятами Aura Аура №4 Luxe Studio
Характеристики:
Цвет: Дуб крафт золотий або іншої зі стандартної палітри ДСП 16 мм
Колір фасаду: білий
Висота, мм: 2332
Глибина, мм: 560
Ширина, мм: 2564
Кришка, мм: 32 мм
Кількість дворок: 5
Кількість полиць: 11
Кількість висувних шухляд: 3
Кількість штанг: 2
Матеріал: ДСП (клас Е1) 16 мм
Фасад: ДСП фарбований білий глянець
Крайка: 2,0 мм, протиударна
Ручка профільна: срібло NEXA 96 мм GTV (хром)
Напрямні: петлі з дотягувачами, напрямні без дотягування.
Переваги шафи Aura Аура No4 Luxe Studio:
- Місткі полиці та ящики для зберігання речей
- Вішалки-штанги для одягу
- Стильний і сучасний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр
- Надійна конструкція, що забезпечує довговічність використання
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Докладна інструкція зі збирання в комплекті.
- Гарантія якості від офіційного виробника.
У каталозі нашого інтернет-магазину Ви можете купити всі необхідні меблі для спальні: шафи, комоди, ліжка, дивани, різноманітні тумби і багато іншого.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити меблі для дому та офісу в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо в усі міста України
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в характеристики виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2332 мм |
| Глибина шафи | 560 мм |
| Ширина шафи | 2564 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 11 |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 35 209 ₴




