Шафа двостулкова стулена чотиридверна для білизни та верхнього одягу Aura Аура No4 2064х560х2332м Luxe Studio

28 272 ₴
- Під замовлення
- Код: Шкаф №4 Aura2064х560х2332
Відправка з 31 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Висока шафа з шухлядами, вішалкою та дверцятами Aura Аура №4 Luxe Studio — ідеальне рішення для тих, хто цінує зручність і стиль. Ця велика шафа обладнана двома штангами для розвішування одягу, просторими полицями та висувними ящиками для аксесуарів і дрібниць. Виготовлений із високоякісного ДСП (клас Е1) завтовшки 16 мм. Петлі з дотягувачами забезпечують плавне й безшумне відчинення дверей. Ця комбінована шафа прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр, чи то спальня, чи то передпокій, створюючи гармонійну та впорядковану атмосферу.
Велика шафа в спальню чотиридверна для одягу з полицею та штангами Aura Аура No4
Характеристики:
Цвет: Дуб крафт золотий або іншої зі стандартної палітри ДСП 16 мм
Колір фасаду: білий
Висота, мм: 2332
Глибина, мм: 560
Ширина, мм: 2064
Кришка, мм: 32 мм
Кількість дворок: 4
Кількість полиць: 6
Кількість висувних шухляд: 3
Кількість штанг: 2
Матеріал: ДСП (клас Е1) 16 мм
Фасад: ДСП фарбований білий глянець
Крайка: 2,0 мм, протиударна
Ручка профільна: срібло NEXA 96 мм GTV (хром)
Напрямні: петлі з дотягувачами, що спрямовують без дотягування.
Переваги шафи Aura Аура No4 Luxe Studio:
- Місткі полиці та ящики для зберігання речей
- Вішалки-штанги для одягу
- Стильний і сучасний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр
- Надійна конструкція, що забезпечує довговічність використання
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Докладна інструкція зі збирання в комплекті.
- Гарантія якості від офіційного виробника.
У каталозі нашого інтернет-магазину Ви можете купити всі необхідні меблі для спальні: шафи, комоди, ліжка, дивани, різноманітні тумби і багато іншого.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити меблі для дому та офісу в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо в усі міста України
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в характеристики виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2332 мм |
| Глибина шафи | 560 мм |
| Ширина шафи | 2064 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 28 272 ₴




