Шафа з висувними шухлядами та штангою двостулкова Aura Аура No3 для маленької спальні, передпокою Luxe Studio

17 738 ₴
- Під замовлення
- Код: Шкаф №3 Aura1064х560х2332
Відправка з 31 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Місткий двостулкова шафа на два двері Aura Аура No3 Luxe Studio — ідеальне рішення для функціонального та стильного зберігання в маленькій спальні або передпокою. Виготовлений із високоякісного ДСП (клас Е1) завтовшки 16 мм. Шафа обладнана штангою та полицями, що забезпечує достатній простір для організації одягу та аксесуарів. Три шухляди забезпечують додатковий простір для зберігання дрібних речей і аксесуарів, а штанга дає змогу акуратно розвісити одяг. Петлі з дотягувачами забезпечують плавне й безшумне відчинення дверей. Елегантний дизайн і витончені лінії роблять цю шафу чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.
Дводверна шафа для одягу Aura Аура No3 для спальні, вітальні, передпокою
Характеристики:
Цвет: Дуб крафт золотий або іншої зі стандартної палітри ДСП 16 мм
Колір фасаду: білий
Висота, мм: 2332
Глибина, мм: 560
Ширина, мм: 1064
Кришка, мм: 32 мм
Кількість дворок: 2
Кількість полиць: 1
Кількість висувних шухляд: 3
Кількість штанг: 1
Матеріал: ДСП (клас Е1) 16 мм
Фасад: ДСП фарбований білий глянець
Крайка: 2,0 мм, протиударна
Ручка профільна: срібло NEXA 96 мм GTV (хром)
Напрямні: петлі з дотягувачами, напрямні без дотягування.
Переваги шафи Aura Аура No3 Luxe Studio:
- Місткі полиці для зберігання речей
- Вішалка штанга для одягу
- Стильний і сучасний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр
- Надійна конструкція, що забезпечує довговічність використання
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Докладна інструкція зі збирання в комплекті.
- Гарантія якості від офіційного виробника.
У каталозі нашого інтернет-магазину Ви можете купити всі необхідні меблі для спальні: шафи, комоди, ліжка, дивани, різноманітні тумби і багато іншого.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити меблі для дому та офісу в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо в усі міста України
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в характеристики виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2332 мм |
| Глибина шафи | 560 мм |
| Ширина шафи | 1064 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця для білизни | 1 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 17 738 ₴




