Шафа чотиридверна зі штангою та полицями двостулкова Aura Аура No2 1564х560х2332мм у спальню Luxe Studio

24 551 ₴
- Під замовлення
- Код: Шкаф №2 Aura1564х560х2332
Відправка з 31 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Шафа для одягу комбінована чотиристулкова Aura Аура No2 Luxe Studio — втілення стилю та функціональності для зберігання ваших речей. Виготовлений із високоякісного ДСП (клас Е1) завтовшки 16 мм. Внутрішній простір шафи обладнаний штангою для вішалок і полицями, забезпечуючи зручне розміщення одягу й аксесуарів. Профільні сріблясті ручки не тільки додають стиль, але й роблять використання шафи комфортним. Петлі з дотягувачами забезпечують плавне та тихе відчинення дверей. Ця шафа стане чудовим вибором для вашої спальні або передпокою, створюючи атмосферу затишку та ладу в домі.
Шафа на чотири двері для зберігання одягу Aura Аура No2 для спальні, вітальні, передпокою
Характеристики:
Цвет: Дуб крафт золотий або іншої зі стандартної палітри ДСП 16 мм
Колір фасаду: білий
Висота, мм: 2332
Глибина, мм: 560
Ширина, мм: 1564
Кришка, мм: 32 мм
Кількість дворок: 4
Кількість полиць: 8
Кількість штанг: 1
Матеріал: ДСП (клас Е1) 16 мм
Фасад: ДСП фарбований білий глянець
Крайка: 2,0 мм, протиударна
Ручка профільна: срібло NEXA 96 мм GTV (хром)
Напрямні: петлі з дотягувачами
Переваги шафи Aura Аура No2 Luxe Studio:
- Місткі полиці для зберігання речей
- Вішалка штанга для одягу
- Стильний і сучасний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр
- Надійна конструкція, що забезпечує довговічність використання
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Детальна інструкція зі збирання в комплекті.
- Гарантія якості від офіційного виробника.
У каталозі нашого інтернет-магазину Ви можете купити всі необхідні меблі для спальні: шафи, комоди, ліжка, дивани, різноманітні тумби і багато іншого.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити меблі для дому та офісу в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо в усі міста України
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в характеристики виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2332 мм |
| Глибина шафи | 560 мм |
| Ширина шафи | 1564 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 8 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 24 551 ₴





