Містка полична дводверна відкривна шафа Aura Аура No2 1064х560х2332 мм у спальню передпокій Luxe Studio

15 140 ₴
- Під замовлення
- Код: Шкаф №2 Aura1064х560х2332
Відправка з 31 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Дводверна шафа для одягу Aura Аура No2 Luxe Studio — ідеальне рішення для стильного та функціонального зберігання ваших речей. Виготовлений із високоякісного ДСП (клас Е1) завтовшки 16 мм. Шафа обладнана шістьма полицями, що забезпечують зручне розміщення ваших речей. Профільні сріблясті ручки додають стиль і зручність у використанні. Петлі з дотягувачами забезпечують плавне й безшумне відчинення дверей. Ця шафа ідеально підійде для вашої спальні або передпокою, створюючи затишок і лад у домі.
Двостулкова маленька шафа для одягу Aura Аура No2 для спальні та передпокою
Характеристики:
Цвет: Дуб крафт золотий або іншої зі стандартної палітри ДСП 16 мм
Колір фасаду: білий
Висота, мм: 2332
Глибина, мм: 560
Ширина, мм: 1064
Кришка, мм: 32 мм
Кількість дверей: 2
Кількість полиць: 6
Матеріал: ДСП (клас Е1) 16 мм
Фасад: ДСП фарбований білий глянець
Крайка: 2,0 мм, протиударна
Ручка профільна: срібло NEXA 96 мм GTV (хром)
Напрямні: петлі з дотягувачами
Переваги шафи Aura Аура No2 Luxe Studio:
- Місткі полиці для зберігання речей
- Вішалка штанга для одежки
- Стильний і сучасний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр
- Надійна конструкція, що забезпечує довговічність використання
- Найкраще співвідношення ціни та якості.
- Докладна інструкція зі збирання в комплекті.
- Гарантія якості від офіційного виробника.
У каталозі нашого інтернет-магазину Ви можете купити всі необхідні меблі для спальні: шафи, комоди, ліжка, дивани, різноманітні тумби і багато іншого.
Не змогли додзвенитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити меблі для дому та офісу в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо в усі міста України
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в характеристики виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може трохи відрізнятися від представлених на світлинах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2332 мм |
| Глибина шафи | 560 мм |
| Ширина шафи | 1064 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 6 |
- Ціна: 15 140 ₴




