Обідній розкладний стіл Крафт 1100-1450x680 сіро-білий колір Убраний лайт/Білий на одній нозі Мікс Меблі
-7%
6 006 ₴
5 585,58 ₴
- В наявності
- Код: А0055351
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Сучасний стіл обідній розкладний Крафт колір Убран Лайт і Білий на V-подібну опору
Стіл зроблений у сучасному стилі із застосуванням якісного ДСП, що забезпечує міцність і довговічність конструкції. Обідній стіл Крафт у колірних відтінках Урбан Лайт і Білий ідеально підійде для затишних сімейних обідів, вечорів у компанії друзів або навіть для творчої роботи, що надихає. Його функціональність і естетика сприяють створенню гармонійних умов у вашому домі або їдальні. Стіл має прямокутну форму, яка забезпечує комфортне розміщення гостей навколо нього. Завдяки розкладному механізму, цей стіл також має функціональність. Ви можете легко розкладати його або складати, залежно від кількості гостей або завдань, що стоять перед вами. Це чудове рішення для економії місця й оптимізації використання кухонної зони. Вбудована вкладка виготовлена в білому кольорі. Після використання вкладку можна легко скласти, щоб звільнити простір і повернути столу його звичайні розміри. Плоска прямокутна стільниця обіднього столу виготовлена з якісної ламінованої ДСП у білому кольорі. Білий колір додасть вашому обідньому простору світлу та чисту атмосферу. Опора столу — справжній витвір мистецтва, вона виготовлена у формі стильної V-подібної конструкції, що надає столу неповторного характеру та стійкості.
Характеристики:
Колекція: Флеш
Тип столу: Розкладний
Форма стільниці: прямокутна
Ширина стільниці, см: 68
Довжина стільниці в складеному вигляді, см: 110
Довжина стільниці в розкладеному вигляді, см: 145
Висота, см: 76,5
Колір стільниці: Убран Лайт
Колір вкладки: Білий
Колір опори: Урбан Лайт + Білий
Матеріал опори: ДСП
Матеріал стільниці: ЛДСП

На фото представлений стіл Крафт і стільці Триніті
Стільці до комплекту не входять! Ви можете доповнити обідній стіл красивими стільцями, які можете придбати окремо нашому магазині.
Обідній стіл Крафт на V-подібній опорі — це ідеальне місце для сімейних обідів, посиденьок із друзями та інших соціальних заходів. Це універсальне рішення для вашого обіднього простору, яке привнесе у ваш дім нотку елегантності та сучасності.
Також у нашому магазині можна купити столи: обідній стіл, столи трансформери и книжки і гарні обідні стільці для створення обідньої зони, проведення затишних сніданків, обідів або вечер у колі сім'ї або друзів.
Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора ваших ґаджетів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Світло-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Урбан Лайт, Білий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 32 кг |
| Висота столу | 765 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1450 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 5 585,58 ₴








