Стильний розкладний чорний стіл Нептун з мдф стільницею та керамічною накладкою для вітальні Мікс Меблі
-9%
12 012 ₴
10 930,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0055438
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Розкладний обідній стіл для кухні та вітальні Нептун білого кольору з МДФ з керамічною накладкою
Стіл обідній розсувний Нептун чудовий багатофункціональний модель обіднього столу, виготовлена з натурального матеріалу. Каркас із масиву дерева, Стільниця виготовлена з МДФ і керамічною накладкоюмає також підвищену стійкість до вологи, подряпин і слугуватиме вам не один рік. Великий розкладний обідній стіл має дивовижну особливість — додатковою вкладкою, яка інтегрована гармонійно та непомітно в дизайн столу. Коли її не використовують, вона легко та непомітно ховається всередині столу, зберігаючи естетичну привабливість і стиль. Чорний колір стільниці та каркаса робить стіл універсальним і дає змогу поєднувати його з будь-якими іншими кольорами в інтер'єрі.
Характеристики:
Колекція: Grace
Модель: Нептун
Ширина стільниці: 1100 мм
Ширина стільниці в розкладеному стані: 1400 мм
Глибина стільниці: 750 мм
Висота виробу: 760 мм
Матеріал стільниці: МДФ + керамічна накладка
Товщина стільниці: МДФ завтовшки 22 мм + керамічна накладка завтовшки 6 мм.
Колір стільниці: Бетон сіро-бежевий
Матеріал каркаса: Дерево
Колір каркаса: Чорний
Вага виробу: 55 кг
Переваги обіднього розкладного стола:
- Економія простору: Розкладний стіл можна скласти, коли він не використовується, що економить простір у кімнаті. Це робить його ідеальним рішенням для невеликих квартир або будинків.
- Мобільність: Розкладний стіл можна легко переміщати кімнатою, що робить його зручним для використання в різних ситуаціях.
- Універсальність: Розкладний стіл можна використовувати для різних цілей, як-от обід, робота чи ігри.

На фото Стіл Нептун у розкладеному вигляді зі стільцями Крокус
Правила догляду
Стіл виготовлений із високотехнологічних матеріалів, які невибагливі в догляді, навіть попри світлий колір, стіл можна мити за допомогою звичайних мийних засобів і протирати ганчіркою.
!!! Стільці купуються окремо
Купити розкладний обідній стіл для проведення затишних сніданків, обідів або вечер у колі сім'ї або друзів можна в нашому интернет магазине. Він чудово підійде для просторої кухні або вітальні, де збирається велика компанія друзів або сім'ї.
Також до столу можна придбати гарні обідні стільці для створення стильного інтер'єру, гармонійної та затишної атмосфери.
Зверніть увагу!!!
Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора ваших ґаджетів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 55 кг |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Товщина стільниці | 22 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Стільниця | МДФ шпонований, Кераміка |
| Фасади | МДФ |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
- Ціна: 10 930,92 ₴










