Тридверна антена сіра для шафи Urban Урбан 3-дв ДСП 16 мм колір на вибір Luxe Studio
-7%
Антенсоль для шаф серії Urban Урбан 3-дв ДСП Luxe Studio
Антресоль — це горизонтальна полиця, що монтується над шафою. Вона використовується для зберігання речей, які не поміщаються в основному просторі шафи або використовуються рідко.
Характеристики:
Розмір: 1200*540*300 мм
Висота, мм: 300
Глибина, мм: 524
Ширина, мм: 1200
ДСП: антрацит, біле дерево, клас Е1
Крайка: 2 мм, протиударна
Петлі: накладні
Відкриття фасаду без ручки — методом натискання. Механізм TipOn GTV
Наявність газового амортизатора для плавного відкривання фасаду
*Виробник залишає за собою право без повідомлення споживача вносити зміни в конструкцію виробів для поліпшення їх технологічних і експлуатаційних параметрів. Різновид виробів може незначно відрізнятися від представлених на світлинах.

Переваги антресолі:
- Економія простору: Антеноль дає змогу використовувати простір над шафою, , яка зазвичай залишається порожньою. Це особливо актуально в невеликих приміщеннях, де кожен квадратний метр на рахунку.
- Додаткове місце зберігання: Антеноль збільшує загальну площу зберігання речей у кімнаті.
- Зручність зберігання: На танресолі можна зберігати сезонні речі, постільну білизну, укривала, валізи, книги та інші предмети, які не потрібні щодня.
- Різноманітність варіантів: Антресолі можуть бути різних розмірів, форм, матеріалів і кольорів.
- Естетика: Антеноль може стати стильним елементом інтер'єру, доповнюючи дизайн кімнати.
Використані матеріали в антенолі Urban Урбан 3:
- ДСП — це матеріал із натуральних деревних частинок, який практичний і зручний завдяки надійності та стійкості до зовнішніх впливів.
Купити тумби та шафи в нашому інтернет-магазині Ви можете як і з запропонованих готових рішень, так і оформити індивідуальне замовлення за своїми побажаннями та уподобаннями.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 524 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Елемент шафи |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Ширина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Ніжки | ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 4 140,36 ₴



Відправка з 04 травня 2026