Обідній стіл Керамік розкладний горіх темний із керамічною плиткою для кухні, вітальні, їдальні Мікс Меблі
-9%
10 556 ₴
9 605,96 ₴
- В наявності
- Код: А0055820
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл із плиткою керамічний розсувний прямокутний Керамік темний горіх
Стіл обідній розсувний Керамік — чудова багатофункціональна модель обіднього столу. Каркас виготовлений зі штучного шпону, простої прямокутної форми, стійкий і надійний. Стільниця виготовлена з штучної шпону та кераміки, має підвищеною стійкістю до вологи, подряпин і слугуватиме вам не один рік. Кухонний стіл із керамічною плиткою має дивовижну особливість — ражуровим механізмом зі вкладкою метелик. Механізм "метелик" у столі працює плавно та легко. За потреби можна збільшити розмір столу, досить підняти вкладку та розсунути її по центру. Темний горіх — це класичний колір, який завжди буде доречним у будь-якому інтер'єрі.
Стіл кухонний розсувний обідній прямокутний Керамік — це чудовий вибір для тих, хто хоче створити стильний і функціональний інтер'єр у кухні або вітальні. Він буде доречним у будь-якому інтер'єрі та стане незамінним помічником для тих, хто любить готувати та приймати гостей.
- Стіл має розміри 122 см завдовжки, 75 см заввишки, і має можливість розширення на 38 см за допомогою вкладки. Отже, під час розширення столу його довжина становитиме 160 см. Це дає змогу вам збільшити площу столу для розміщення більшої кількості гостей або для комфортного розміщення додаткових предметів під час обідів або зустрічей.
- Стіл доступний до замовлення в трьох кольорах: Білий, Темний горіх и Сірий.
Характеристики:
Модель: Керамік
Колекція: Ультра
Колір стільниці: Коричневий мармур
Колір каркаса: Темно-горіш
Ширина стільниці: 1220 мм
Ширина стільниці в розкладеному стані: 1600 мм
Глибина стільниці: 740 мм
Висота виробу: 750 мм
Товщина стільниці
Матеріал стільниці: Штучний шпон + керамічна плита
Матеріал каркаса: Штучний шпон
Вага виробу: 40 кг
Переваги обіднього розкладного стола:
- Економія простору: Розкладний стіл можна скласти, коли він не використовується, що економить простір у кімнаті. Це робить його ідеальним рішенням для невеликих квартир або будинків.
- Мобільність: Розкладний стіл можна легко переміщати кімнатою, що робить його зручним для використання в різних ситуаціях.
- Універсальність: Розкладний стіл можна використовувати для різних цілей, як-от обід, робота чи ігри.
Правила догляду
Стіл невибагливі в догляді. Його можна мити за допомогою звичайних мийних засобів і протирати ганчіркою.

На фото Стіл Керамік у складеному вигляді зі стільцями Остін
!!! Стільці купуються окремо
Купити довгий розкладний обідній стіл для проведення затишних сніданків, обідів або вечер у колі сім'ї або друзів можна в нашому интернет магазине. Він чудово підійде для просторої кухні або вітальні, де збирається велика компанія друзів або сім'ї.
Також до столу можна придбати гарні обідні стільці для створення стильного інтер'єру, гармонійної та затишної атмосфери.
Зверніть увагу!!!
Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора ваших ґаджетів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Темно-коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 40 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1220 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1220 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | шпон |
| Стільниця | керамічна плитка |
- Ціна: 9 605,96 ₴










