Коричневий диван з подушками на ламелях односпальний Карлсон 1,1 Аляска 03/23 кавовий/бежевий Мікс Меблі
-9%
10 452 ₴
9 511,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0052262
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Односпальний диван тахта, крісло-ліжко розкладне Карлсон 1,1 Аляска 03/23 кавовий /бежевий
Диван із прямими підлокітниками Карлсон 1,1 — це ідеальний вибір для дитячої кімнати. Він поєднує в собі комфорт, функціональність і стиль. Диван односпальний розкладний виготовлений із якісних матеріалів. Тканина Аляска вирізняється приємною м'якістю, створюючи приємне тактильне сприйняття. Ламельна основа забезпечує чудову підтримку для матраца, забезпечуючи правильне положення тіла та комфорт під час відпочинку. Викатний механізм дає змогу легко трансформувати крісло в односпальне ліжко, забезпечуючи зручний сон і економію простору. Ящик для білизни додатково оптимізує використання для зберігання постільної білизни, іграшок та інших речей, роблячи простір більш організованим. Колеса забезпечують легкість переміщення, а компактні розміри роблять диван ідеальним для обмежених за площею приміщень.
Характеристики:
Колір: Кавовий + Бежевий
Матеріал оббивки сидіння: Тканина Аляска
Матеріал каркаса: ДСП + ДВП + Дерево
Наповненні: Поролон 25 щільності завтовшки 100 мм на ламелях.
Тканина: Аляска 03/Аляска 23 (Exim Textil)
Наявність ніші для білизни: Так
Габаритні розміри:
Характеристики:
Ширина, см: 127
Глибина, см: 80
Висота спинки, см: 80
Висота підлокітників, см: 65
Ширина підлокітників, см: 8,5
Висота посадкового місця, см: 45
Ширина спального місця, см: 110
Довжина спального місця, см: 195
Вага, кг: 40
До комплекту входять дві подушки розміром 40*40 см
Під замовлення можливе виготовлення в інших тканинах, терміни та можливість виготовлення уточнюйте в менеджерів.
Переваги дивана:
- Комфорт. Диван має м'яку та затишну оббивку з тканини Аляска, яка забезпечує комфортну посадку та сон.
- Функційність. Диван легко розкладається в просторе спальне місце розміром 195x110 см, яке підходить для щоденного сну.
- Стиль. Диван виготовлений у сучасному стилі з поєднанням кавового та бежевого кольорів, який матиме гармонійний вигляд у будь-якій дитячій кімнаті.
- Зберігання. Наявність ящика для зберігання речей
Цей диван можна розмістити та використовувати в такий спосіб:
- У дитячій кімнаті диван можна поставити в центрі кімнати або біля стіни.
- Диван можна використовувати як місце для ігор, відпочинку або перегляду телевізора.
- Диван також можна використовувати як гостьовий ліжка

Інструкція зі збирання дивана
Замовте односпальний диван тахту сьогодні і створіть затишну та комфортну атмосферу у вашій вітальні або дитячій кімнаті.
Ви можете купити дивани та крісла, пуфи та банкетки у нашому інтернет-магазині з доставкою зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Коліщата | Так |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 110 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ДВП, ДСП |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Глибина дивану | 80 см |
| Довжина дивану | 127 |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 9 511,32 ₴





