Двоспальне ліжко виготовлене Luna Луна 140х200 ДСП 16 мм колір на вибір Luxe Studio

від 7 757 ₴
- Під замовлення
- Код: Luna Антрацит 140х200
Відправка з 28 травня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стильне комфортне ліжко з основою під матрац із ДСП Luna Луна Luxe Studio
Ліжко Luna — це розкішне двоспальне ліжко, яке ідеально підходить для дому або готелю. Вона виготовлена з високоякісного ДСП у кольорі антрацит, який надає їй елегантного та сучасного вигляду.
Ліжко має високе пряме наголов'я, яке забезпечує додаткову підтримку та комфорт. Виголов'я також може використовуватися як зручне місце для читання або перегляду телевізора. Обладнана надійним каркасом, який забезпечує її довговічність і міцність. Вона також має міцні опори, які забезпечують стійкість ліжка.
Ліжко Luna доступне у розмірах — 1,4х2,0 і 1,6х2,0 щоб відповідати будь-яким потребам.
Характеристики:
Габаритні розміри: 2048х1432х900 мм
Гарантия на изделие: ГОСТ стандарт
Матеріал корпусу: ДСП
ДСП: клас Е1
Крайка: 0,5 мм, протиударна
Ліжко з дном ЛДСП, без матраца
Виголов'я ліжка заввишки 900 мм, завтовшки 32 мм, крайка 2,0 мм, протиударна. Відстань від підлоги до верху дряпки становить 330 мм.
Ліжко Луна складається з:
- Надійного ДСП із можливістю вибору кольору: Антрацит і Дуб Урбан Ойстер. Цей матеріал легко витримує несприятливий вплив вологи, ультрафіолетового випромінювання й коливань температури.
Основні переваги ліжка Luna:
- Стильний і сучасний дизайн
- Висока пряма наголов'я для додаткового комфорту
- Надійний каркас і міцні опори
- Доступна в різних розмірах і варіантах оформлення
Ліжко Luna — це ідеальне місце, щоб розслабитися й насолодитися комфортним сном.
Зверніть увагу на матрац до комплекту не входить, наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам підібрати ідеальний ортопедичний матрац для щоденного сну.
Також у нашому магазині Ви можете купити приліжкові тумби і комоди для облаштування Вашої спальні.
Важливо!!!! У зв'язку з постійною модернізацією технологічних процесів і вдосконалення продукції компанії, підприємство залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів без попереднього повідомлення покупців. А також допускаються розбіжності в габаритні розміру висот матеріалів +/- 1,5 см. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від представлених на світлині. Дуже вдячна за розуміння.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер ми Вам передзвоним. Ви можете зробити замовлення через сайт або зателефонувати на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо товар на всій території України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxe Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | ДСП |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 143 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
- Ціна: від 7 757 ₴


