Комбінована розпашна шафа Смузі 17 1200х380х1860 Білий/Дуб Сонома – з полицями та штангою Мікс Меблі
-7%
9 711 ₴
9 031,23 ₴
- В наявності
- Код: А0054795
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Шафа розпашна 3х дверна комбінована Смузі 17 колір Білий/Дуб сонома для спальні
Розпашна шафа Смузі 17-1200 — це стильна та функціональна шафа, яка стане незамінним помічником у будь-якій спальні. Він виготовлений у сучасному стилі та поєднує в собі два кольори: білий і дуб сонома. Така комбінація кольорів робить шафу універсальною і дає змогу вписати її в будь-який інтер'єр.
Шафа має зручне та продумане планування. Усередині нього розташовані полиці та штанга для одягу. Полиці можна використовувати для зберігання білизни, рушників, постільної білизни та інших речей. Штанга дає змогу розмістити плаття, костюми, пальто та інші предмети верхнього одягу.
Габаритні розміри шафи: 
Розмір (ШхГхВ): 1200х380х1860 мм
Характеристики шафи:
Колір: Дуб сонома + Білий
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасадів: ДСП
Кількість дверей: 6
Кількість полиць: 7
Кількість штанг: 1
Переваги шафи:
- Відкриття фасаду без ручки
- Комбінація двох кольорів
- Зручне планування
- Високоякісні матеріали
- Простий догляд

Правила догляду:
За меблями з ДСП потрібен певний догляд, тому рекомендується під час прибирання не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ДСП, найкращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка наприкінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливе набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і зазвичай за можливістю не піддавати меблям і виробам із ДСП різкого перепаду температури, впливу вологи та потраплянню прямих сонячних променів.
У нашому Ви також можете купити гарні комоди и тумбы, ліжка, пуфи, банкетки, дивани и інші меблі для створення затишної атмосфери у своєму домі.
Не змогли додзвенитися? Залиште свій номер ми Вам передзвоним. Ви можете зробити замовлення через сайт або зателефонувати на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо товар на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1860 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 7 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 9 031,23 ₴





