Дерев'яний кухонний низький табурет Смарт із квадратним сидінням горіх для дому та кухні Мікс Меблі

Табурет обідній дерев'яний оригінальний смарт під колір горіхів для дому, кафе, їдальні
Кухонний табурет покликаний додати стиль і комфорт до вашого будинку. Квадратна форма и низький профіль цього табурета створюють неповторний дизайн, який привнесе особливий шарм і затишок. Сидіння і ніжки табурета виготовлене з якісного масиву дерева бука. Масив бука — це високоякісний і екологічно чистий матеріал. Відтінок Горіх надає табурету вишуканості та розкоші, що підкреслить ексклюзивність вашого дому або закладу.
Табурет Смарт має такі переваги:
- Міцність і довговічність: Табурет виготовлений із масиву вільхи, що робить його міцним і довговічним.
- Зручність: Табурет має квадратну форму та розміри 300x300x450 мм, що дає змогу комфортно сидіти за столом.
- Універсальність: Табурет доступний у кількох кольорах, що дає змогу вибрати ту модель, яка відповідатиме вашому інтер'єру.
Характеристики: 
Модель: Табурет Смарт
Колекція: Смарт
Колір сидіння: Горіх
Колір ніжок: Горіх
Матеріал сидіння: масив бука
Матеріал ніжок: масив бука
Висота виробу 450 мм
Ширина виробу: 300 мм
Глибина виробу 300 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг

На фото табурети Смарт і стіл Смарт
Табурет можна легко переміщати кімнатою завдяки його невеликим розмірам і легкій вазі. Він може використовуватися як додаткове сидіння для гостей або для розміщення на ньому дрібних предметів.
Правила догляду
Пил і бруд регулярно видаляйте за допомогою м'якої вологої ганчірки або м'якої щітки. Не використовуйте абразивні та хімічні засоби, які можуть пошкодити поверхню сидіння й ніжок. Для збереження краси та блиску дерев'яних ніжок можна періодично обробляти меблевим воском або олією для дерева.
Купіть наш табурет прямо зараз і насолоджуйтеся його вишуканим дизайном і високою якістю. Відкрийте для себе нові можливості для приємного відпочинку та приємних моментів у вашому домі разом із нами!
Зверніть увагу!!!
У зв'язку з постійною модернізацією технологічних процесів і вдосконалення продукції компанії, підприємство залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів без попереднього повідомлення покупців. А також допускаються розбіжності в габаритних розмірах висот матеріалів +/- 1,5 см. Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від представлених на світлинах. Дуже вдячна за розуміння.
У нашому магазині ви можете купити стільці обідні, а також обідні кухонні столи для створення затишних обідніх зон і чудових моментів сімейної або романтичної вечері. .
Не змогли додзвенитися? Залиште свій номер ми Вам передзвоним. Ви можете зробити замовлення через сайт або зателефонувати на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо товар на всій території України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір каркасу | Горіх |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип меблів | табурет |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | Масив дерева |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
| Сидіння | Масив дерева |
- Ціна: 1 222 ₴




