Стіл письмовий Ослі (1187х600х750) чорний графіт, Сірий Шифер для дому, офісу та навчальних закладів AMF
-10%
3 389 ₴
3 050,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 217225
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл письмовий комп'ютерний без ящиків Осло (1187х600х750) чорний графіт, сірий Шифер
Письмовий стіл AMF Осло — модель із розбірним каркасом, призначена для школярів або студентів, а також може бути використана в офісному приміщенні. Дизайн у стилі Мінімалізм і компактні розміри дають змогу обладнати місце для навчання навіть у найменшій кімнаті. Стільниця виготовлена з ламінованої ДСП, завтовшки 16 мм. Обладнана кришкою для дротів. Каркас — із високоякісної сталі, покритий порошковою фарбою. Ніжки мають регулювання за висотою. Колірна гама й універсальний дизайн дадуть змогу розмістити стіл у будь-якому приміщенні.
ХАРАКТЕРИСТИКИ: 
Модель: Осло
Модифікація виробу: Стіл письмовий Осло 1187х600х750 мм
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Чорний Графіт
Матеріал: ДСП
Колір: ДСП-Сірий Шифер
Ширина стільниці: 1187 мм
Глибина стільниці: 600 мм
Висота виробу: 750 мм
Матеріал стільниці: ДСП
Товщина стільниці: 16 мм
Товщина крайки стільниці: 2 мм
Додаткові опції: Регулювання ніжок за висотою
Додаткові опції: Кришки під дроти
Вага виробу: 30 кг
ДСП
ДСП — деревинно-стружкова плита один із найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг, як-от низька вартість, гарний і різноманітний зовнішній вигляд (залежно від типу лички), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформації. Як відомо, ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення за високої температури. Її можна просто та швидко обробляти під час виготовлення виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП), саме вона використовується під час виготовлення меблів AMF.

Правила догляду
За меблями з ДСП потрібен певний догляд, тому рекомендується під час прибирання не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ДСП, найкращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка наприкінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливе набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і, звичайно, за можливістю не піддавати меблями та виробам із ДСП різкого перепаду температури та вологи, прямим сонячному променю.

Увага!
Не змогли зателефонувати? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Також ви можете придбати у нашому магазині різноманітні меблі для дому, офіси на будь-який смак. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Виробник | AMF |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1187 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1187 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас | Сталь |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Комплектація | |
| Навісна шафа | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий шифер |
- Ціна: 3 050,10 ₴








