Вішалка плечики підлогова подвійна дерев'яна з полицею, тремпель для одягу Альфа світлий горіх ТМ Мікс Меблі
-6%
Підлогова подвійна вішалка плечики, тремпель для костюмів, штанів Альфа, колір світлий горіх
Подвійна підлогова вішалка плечики — це вільно стоїть конструкція, призначена для розвішування будь-якого одягу: костюми, джинси, штани, сорочки, футболки тощо. Також можна повісити ремені, краватки. Її конструкція дає змогу економити місце в кімнаті.

Подвійна підлогова вішалка виготовлена з натурального дерева (масив вільхи). Вона складається з вертикальної опори, яка забезпечує стійкість, і двох горизонтальних невеликих штанг, на які можна повісити одяг.
Вішалка плечики стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру, простота та практичність дизайну вас точно не залишить байдужими. Якісний матеріал, який слугуватиме вам довгі роки. Ця модель універсальна, вішалка чудово підійде для дому, дачі, тимчасового житла, можна використовувати в офісі, магазині або салоні. Простий дизайн, універсальний колір, невеликий розмір Вас точно не залишить байдужими.
Характеристики:
Колекція: Альфа
Матеріал конструкції: Дерево Вільха
Матеріал основи: Дерево Вільха
Додаткова полиця: Так
Цвет дерева: Світлий Горіх
Ширина виробу: 430 мм
Глибина виробу: 350 мм
Висота виробу: 1140 мм
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Світло-коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для дому |
| Виробник | Мікс меблі |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Ні |
- Ціна: 1 490,84 ₴


