Табурет обертовий на роликах круглий м'який Грас із чорної екошкіри для дому та офісу TM AMF
-23%
1 998 ₴
1 538,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 120760
Відправка з 15 червня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стілець без спинки підкотний круглий на колесах Грас Шкірзам чорний
Дуже стильний і незвичайний офісний табурет підійде для перспективних молодих людей, які цінують зовнішній вигляд і естетичну привабливість речей. Зручне кругле сидіння і "черв", що регулює висоту, роблять цей варіант максимально комфортним.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель: Грас
Модифікація виробу: Табурет Грас на роликах 
Матеріал оббивки: Шкірзамінник PVC
Колір оббивки: PVC чорна
Висота виробу в нижньому положенні: 410 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 520 мм
Ширина виробу: 620 мм
Глибина виробу: 620 мм
Ширина сидіння: 370 мм
Глибина сидіння: 370 мм
Максимальне навантаження на виріб: 100 кг
Вага виробу: 3,7 кг
Кількість виробів на паллеті: 30 шт

Табурет Грас Колор на роликах
Ця модифікація табурета Грас зроблена на роликах.
Правила догляду
Витирати сидіння табурета можна губкою, змоченою в мильному розчині, після чого протирати вологе місце до сухості, бавовняною тканиною. Також можна користуватися спеціальними засобами з догляду.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність відкидного конференц-столика | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 62 см |
| Глибина стільця | 62 см |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | Немає |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 410 мм |
- Ціна: 1 538,46 ₴









