Табурет у стилі Лофт на металевому каркасі Тайм Тенеро, стілець без спинки Лофт
-7%
Табурет обідній у стилі Лофт Тайм Тенеро
Табурет кухонний Тайм - виготовлений за індивідуальним дизайном і являє собою суцільнозварну конструкцію.

Габаритні розміри стільця:
Висота: 48 см
Ширина: 32 см
Глибина: 32 см

Виберіть колір фарбування металу:

Виберіть колір ДСП:

Інтер'єр неможливий без стільця. Час і технології до невпізнання змінили зовнішній вигляд першого сидіння. Історія знає чимало прикладів, коли метаморфози табурета доходили до крайніх крісел із балдахінами до лаконічних конструкцій із металу. Стільці для кухні досі асоціюються з мінімалістичними формами, практичними матеріалами та невибагливими кольорами, на яких не видно плям. Але сучасні розробки в дизайні меблів ламають традиційні уявлення про зовнішній вигляд базового елемента ситуації. Купити стільці для кухні можна й потрібно в неповторному дизайні, що підкреслює унікальність дому та бездоганний смак господарів.
Щоб купити стільці, оформіть замовлення через кошик на сайті, зателефонуйте нам або залиште свій номер-ми Вам перехрещеним, і допоможеш вибрати рішення, що відповідають вашим побажанням і інтер'єру приміщень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 320 см |
| Глибина стільця | 320 см |
- Ціна: від 1 905,57 ₴





Відправка з 02 травня 2026