Мінімалізм в інтер'єрі 2023

Що таке мінімалізм в інтер'єрі?
У мінімалістичному стилі оформлення характерні строгість ліній, прості геометричні форми та невелика кількість меблів.
Класичний мінімалізм в інтер'єрі може викликати змішані почуття і здатися холодним і навіть брутальним, а також пробудити асоціацію з лікарняною палатою або офісним приміщенням. Щоб такого відчуття не виникало, дизайнери наголошують на стилі класичного мінімалізму з відчуттям домашньої обстановки. Такий стиль і стане головною тенденцією сучасного інтер'єру 2023 року, який прийнято називати «теплий мінімалізм», тому що він більш затишний, живий та персоналізований.
Завдяки такому стилю оформлення інтер'єру буде простим, але в ньому відчуватиметься тепло. Для стилю мінімалізм в інтер'єрі краще уникати повністю білих, сірих або чорних виконань, сьогодні актуальними стануть теплі відтінки, які допомагають «внести теплоту в будинок», оскільки на тлі останніх подій виникає велика потреба в енергії та теплі домашнього очагу.
Насамперед стиль дизайну створений для комфортного життя господарів: емоційного, фізичного та психологічного. Прості та сучасні меблі, тепла підлога, екологічний текстиль, високоякісні матеріали, величезні вікна, за якими - заспокійливий огляд.
Деталі, на які слід звернути увагу під час оформлення
Оформляючи сучасний мінімалізм в інтер'єрі, важливо враховувати наявність рослин, для мінімалістичного стилю краще дотримуватися помірності – величезна кількість кольорів у кімнаті давно вийшла з моди.
Мінімалізм – це про гігієну. Дуже важливо дбати про чистоту приміщення, де стиль є прихильником ідеальної чистоти. Наводити чистоту і порядок у приміщенні буде не просто приємно, але й легко, тому оформлення може мати незначні «лайфхаки»: пилевідштовхуючий фасад, прості у догляді матеріали (бетон, акриловий камінь, агломерат), безшовне оздоблення або гладка підлога, щоб уникнути скупчення бруду. щілинах тощо.
Головні риси стилю мінімалізм 2023 року
Чіткі та суворі лінії. Тут все зрозуміло – жодних круглих вигинів та додаткових прикрас як в оформленні інтер'єру, так і добору техніки та меблевого гарнітуру. Допускається легкий згин, але не спіраль.
Відсутність безладдя та «візуального шуму». З видимої області потрібно прибрати і сховати всі зайві предмети, навіть на кухні потрібно прибрати кухонне начиння.
Теплі кольори. За основу беруть теплі кольори у бежево-коричневому відтінку.
Багато відкритого місця. Стиль мінімалізм в інтер'єрі вітальні і всього приміщення краще проектувати таким чином, щоб не було зайвих стін, розширивши простір по максимуму. Найчастіше зустрічаються кухні, поєднані з кімнатами, перетворюючи велику вітальню.
Менше речей та меблів. Сучасні меблі досить функціональні, тому облагородити інтер'єр можна з невеликою кількістю меблів, які мають властивість трансформуватися.
Невисокі меблі. Предмети не повинні візуально «різати» приміщення, тому краще підбирати невисокі меблі, які не будуть захаращувати простір і залишать більше відкритих стін. Величезним плюсом стане функціонал в інтер'єрі, зокрема меблів.
На сторінках інтернету є багато яскравих прикладів оформлення стилю мінімалізм в інтер'єрі. Фото для прикладу можна знайти на різних джерелах, які можуть допомогти і підказати, як правильно оформити, і на що спиратися у 2023 році.
У статті описані основи оформлення найвідомішого стилю сучасності, причому на нашому сайті https://os24.com.ua є величезна кількість меблів, які ідеально підійдуть для дизайну. А все, що стосується підбору меблів для стилю мінімалізм, наші консультанти завжди допоможуть і підкажуть.
- Угловая кровать с мягкой спинкойУгловая мебель - это не просто стильный акцент в доме, а еще и практичное решение для максимального использования доступного пространства. Она идеально подходит для помещений с ограниченной площадью, так как позволяет эффективно использовать угловые зоны, которые часто остаются незаполненными.Повна версія статті
- Типи тканин меблевих виробів AmelyКолекція диванів Amely пропонує широкий вибір тканин, щоб кожен міг знайти ідеальний варіант, який відповідає його перевагам і потребам.Повна версія статті