Металевий круглий табурет із м'яким сидінням штабельований Софі Перли для дому, кафе, їдальні, школи AMF
-33%
Табурет с обивкой экокожа Софи — прекрасний вибір як для домашньої кухні, так і для невеликого кафе, дачі, приміщень з обмеженою площею або виїзних заходів. Цей низький табурет надійний і практичний. М'яке, зручне сидіння обшите зносостійким «дихачим» шкірозамінником. В основі лежить прочний металевий каркас, покриття хром полегшує догляд за ним і надає виробу естетичного вигляду.
Стілець без спинки з м'яким сидінням Софі зручний табурет
Характеристики: 
Модель: Софі
Модифікація виробу: Табурет Софі Хром
Колір каркаса: На вибір
Матеріал оббивки: Перли
Колір оббивки: На вибір
Висота виробу: 450 мм
Ширина виробу: 470 мм
Глибина виробу: 470 мм
Ширина сидіння: 350 мм
Глибина сидіння: 350 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 2,2 кг
Кількість виробів у пакованні: 6 шт
Штабельованість: по 4 шт
Кількість виробів на паллеті: 36 шт
Основні особливості:
- широкий вибір оббивних матеріалів та їхніх колірних рішень;
- м'яке та зручне поролонове сидіння;
- стійкий металевий каркас;
- зручне зберігання до 16 штук у стосі;
- виріб транспортується в зібраному вигляді та не вимагає збирання;
- приваблива ціна.
Шкірзамінник Перли
Шкірзамінник Перли імітує натуральну шкіру з перламутровим покриттям. Вона представлена в різних кольорах. Завдяки перловому покриттю матеріал переливається на світлі, що надає оригінального та благородного вигляду меблям. Легке перлове мерехтіння виявляє фактуру шкіри, надаючи їй глибину та насиченість кольору. Шкірзамінник Перли має високі експлуатаційні якості: за зовнішніми та тактильними характеристиками він майже не відрізняється від натуральної шкіри, за міцністю та довговічністю навіть перевершує її. Матеріал еластичний, легко драпірується, стійкий до впливу ультрафіолету та утворення потертостей, подряпин, екологічно безпечний, не вимагає спеціального догляду.

Доступні для замовлення кольору каркаса: Алюміній, Хром або Чорний

Табурети з м'яким сидінням мають такі переваги:
- Комфорт: М'яке сидіння забезпечує підтримку спини та сідниць, що робить сидіння приємнішим і розслаблювальним. Особливо це важливо для людей із захворюваннями опорно-рухового апарату.
- Елегантний зовнішній вигляд: Изделия мають більш стильний та елегантний вигляд, ніж табурети з жорстким сидінням. Вони можуть бути виготовлені в різних стилях, від класичного до сучасного.
- Міцність і надійність: Меблі виготовляються з міцних матеріалів, як-от метал, дерево або пластик. Вони здатні витримувати великі навантаження й не деформуються згодом.
- Просте зберігання: М'які предмети меблів зазвичай мають складану конструкцію. Це дає змогу легко зберігати їх у невеликих приміщеннях.
Правила догляду
Витирати сидіння табурета можна губкою, змоченою в мильному розчині, після чого протирати вологе місце в сухості, бавовняній тканині. Також можна користуватися спеціальними засобами для догляду.
Купити кухонний табурет із м'яким сидінням ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців и кухонних куточків і обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер і ми Вам передзвінимо.
Докладніше: https://os24.com.ua/p2167235106-kruglyj-myagkij-metallicheskij.html
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Колір каркасу | Хром, Чорний, Алюміній |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | табурет |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | кругла |
| Штабельована | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 470 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Сидіння | Поролон |
- Ціна: 599,65 ₴



Відправка з 25 квітня 2026