Табурет чорного кольору круглий із м'яким сидінням Таллі на ніжках хром для дому, кафе, барів, ресторанів AMF
-25%
Табурет круглий металевий Таллі — це універсальний продукт, який завдяки таким характеристикам, як невеликі габаритні розміри, невелика вага та зручне м'яке сидіння, знайде своє місце на маленьких кухнях, балконах і дачах. Стильний табурет Таллі завжди буде під рукою там, де недостатньо місця для звичайного стільця, водночас він також легко може бути захований. Таллі від інших табуретів відрізняє оригінальний дизайн металевого каркаса, а також висока міцність. Табурет витримує динамічні навантаження, що робить його довговічним і надійним в експлуатації.
Табурет обідній чорний Таллі хром для дому, кафе, дачі, виїзних заходів
Характеристики:
Модель: Таллі
Модифікація виробу: Табурет Таллі Хром
Колір каркаса: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзамінник PVC
Колір оббивки: Шкірзам PVC чорний
Висота виробу: 450 мм
Ширина виробу: 350 мм
Глибина виробу: 350 мм
Ширина сидіння: 350 мм
Глибина сидіння: 350 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 2,3 кг
Кількість виробів у пакованні: 4 шт
Кількість виробів на паллеті: 108 шт
Шкірзамінник PVC
Склад штучної шкіри (обивки): основа: 100% поліестер; верхня куля: 100% ПВХ Щільність: 380 г/м2 Зносостійкість: 30 000 циклів Martindale Стійкість до фарбування: UNE-EN ISO 105-X12 (dry: 4; wet: 4) Стійкість до дії світла2: 4 (EN : BS EN 1021 1&2:2006.
Табурети з м'яким сидінням мають такі переваги:
- Комфорт: М'яке сидіння забезпечує підтримку спини та сідниць, що робить сидіння приємнішим і розслаблювальним. Особливо це важливо для людей із захворюваннями опорно-рухового апарату.
- Елегантний зовнішній вигляд: Изделия мають більш стильний та елегантний вигляд, ніж табурети з жорстким сидінням. Вони можуть бути виготовлені в різних стилях, від класичного до сучасного.
- Міцність і надійність: Меблі виготовляються з міцних матеріалів, як-от метал, дерево або пластик. Вони здатні витримувати великі навантаження й не деформуються згодом.
- Просте зберігання: М'які предмети меблів зазвичай мають складану конструкцію. Це дає змогу легко зберігати їх у невеликих приміщеннях.
Правила догляду
Витирати сидіння табурета можна губкою, змоченою в мильному розчині, після чого протирати вологе місце в сухості, бавовняній тканині. Також можна користуватися спеціальними засобами для догляду.
Купити кухонний табурет із м'яким сидінням ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців и кухонних куточків і обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
Не змогли зателефонувати? Залиште свій номер , і ми Вам передзвонимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Чорний |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Особливості | М'яке сидіння |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | табурет |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | кругла |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Сидіння | Поролон, екошкіра |
- Ціна: 659,25 ₴








