Табурет круглий, що обертається на стопках Грас Чорний із підіймальним механізмом для лікарень, салонів AMF

Стілець без спинки круглий на стопках Грас Шкірзам чорний
Дуже стильний і незвичайний офісний табурет підійде для перспективних молодих людей, які цінують зовнішній вигляд і естетичну привабливість речей. Зручне кругле сидіння і "черв", що регулює висоту, роблять цей варіант максимально комфортним.
ХАРАКТЕРИСТИКИ 
Модель: Грас
Модификация изделия: Табурет Грас на стопках
Колекція: Special
Матеріал оббивки: Шкірзамінник Вініліскіра
Колір оббивки: Вінілікожа чорна
Висота виробу в нижньому положенні: 410 мм
Висота виробу у верхньому положенні: 520 мм
Ширина виробу: 620 мм
Глибина виробу: 620 мм
Ширина сидіння: 370 мм
Глибина сидіння: 370 мм
Максимальне навантаження на виріб: 100 кг
Вага виробу: 3,7 кг
Кількість виробів на паллеті: 30 шт
Табурет Грас на стопках
Ця модифікація табурета Грас зроблена на стопках.
Правила догляду
Витирати сидіння табурета можна губкою, змоченою в мильному розчині, після чого протирати вологе місце до сухості, бавовняною тканиною. Також можна користуватися спеціальними засобами з догляду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Тип підстави | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Глибина стільця | 62 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 52 мм |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 41 мм |
| Ширина стільця | 62 мм |
- Ціна: від 2 165 ₴



Відправка з 25 квітня 2026