Одномісний регульований комплект меблів нуш No 3-6 дитяча парта, що росте, зі стільчиком Т-подібним з HPL Нікан

Одномісний регульований комплект меблей для школи № 3-6 — надійне та практичне рішення для молодшої та середньої школи, навчальних закладів, що поєднує міцність, функціональність і сучасний дизайн. Навчальний комплект містить зручний стіл і регульований стілець, що забезпечують комфорт і правильну поставу. Стільниця з ламінованого ДСП (16 мм) має закруглені кути, антисколіозний виріз, пенал і отвір для склянки. Каркас металевий, з полицею та гачком для рюкзака, регульований за висотою (580-760 мм). Стілець із міцним металевим каркасом регулюється (340-460 мм), сидіння і спинка покриті HPL. Всі кути заокруглені, ніжки обладнані пластиковими наконечниками. Комплект представлений у різних кольорах.
Комплект учнівський одномісний регульований для НУШ стіл парта + стілець учнівський 3-6 р. гр.
Характеристики:
Габаритні розміри столу: 
700х500х580-760 мм
Вага: 10,2 кг.
ширина — 700 мм;
глибина — 500 мм;
Регулювання висоти столу — 580, 640, 700, 760 мм.
Матеріал стільниці: ламіноване ДСП, товщина 16 мм
Крайка ПВХ: екран — 0,5 мм, полиця — 1,0 мм, стільниця — 1,0 мм
Розміри металевих труб:
Плосковальні: 50×30×1,2 мм, 38×20×1,2 мм, 30×15×1,2 мм
Круглі: Ø32 мм, Ø25 мм
Каркас: металевий, з порошковим покриттям
Форма стільниці: ергономічна, з антисколіозним вирізом і заокругленими кутами
Захист на ніжках: пластикові наконечники на торцях каркаса
Додаткові елементи:
- Отвір для склянки з канцелярським приладдям
- Вбудований пенал
- Полиця для зберігання
- Гачок для рюкзака
Колір ДСП на вибір: бук, жовтий/лайм, сакура/лаванда, жасмин, дуб молочний, сірий.

Колір каркаса на вибір: салатовий (RAL6018), сірий (RAL7035), жовтий (RAL1018)

Габаритні розміри стільця: 
385х435х700-820 мм.
Вага: 4,59 кг.
Розмір спинки — 380х200 мм;
Розмір сидіння — 380х350 мм.
Стілець може регулюватися за висотою: 340 мм (No3), 380 мм (No4), 420 мм (No5) і 460 мм (No6)
Матеріал сидіння і спинки: гнуто-клеєна фанера 8-9 мм, покрита HPL (0,5 мм)
Каркас: металевий, круглі труби Ø25 мм і Ø 32 мм, порошкова фарба
Захист і зручність:
- Поліуретанові втулки для плавності регулювання
- Лазерне гравіювання й кольорове маркування паросткових груп
- Грибоподібні болти та закруглені гайки для безпечного кріплення
- Пластикові наконечники на ніжках для захисту підлоги
Колір каркаса на вибір: салатовий (RAL6018), сірий (RAL7035), жовтий (RAL1018)

Колір HPL на вибір: бук, дуб молочний, сірий.

До комплекту входить:
- стіл, що вчиться, регульований одномісний — 1 шт.;
- стілець учнівський із регулюванням — 1 шт.
Регулювання висоти згідно з групами росту 3,4,5,6
У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір меблів для дому та офісу. Ми пропонуємо стильні та функціональні комплекти, які забезпечать комфорт і зручність у будь-якому інтер'єрі.
Оформляйте замовлення через кошик, пишіть нам у чат або просто зателефонуйте за будь-яким, зазначеним на сайті телефона. Наші консультанти завжди допоможуть вам швидко оформити замовлення, підібрати зручний спосіб оплати та доставки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Нікан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Ростова група | № 3, № 4, № 5, № 6 |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | фанера |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас стільця | метал |
| Мінімальна висота регульованого столу | 580 |
| Полиця | 1 шт. |
| Гачок для портфеля | 1 шт. |
| Каркас парти | метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина столу | 700 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Глибина столу | 500 мм |
- Ціна: 3 793 ₴

Відправка з 24 квітня 2026