Кухонна табуретка з круглим сидінням Моллі Richman
-7%
Кругла табуретка для кухні Моллі Richman
Табурет Richman Молли – — це стильний і практичний елемент меблів, який стане в пригоді на кухні, балконі або дачі. Він виробляється у двох варіантах оббивки: екошкіри та тканини.
Якщо вибрати як оббивку екошкіру — це буде практичний і довговічний варіант. Вона легко миється, не вимагає особливого догляду та не блякне на сонці. Табурет з екошкіри стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.
- Цей стілець можна виготовити в кольорі на Ваш вибір і використовувати оббивку будь-якої тканини й екошкіри, ціна змінюватиметься тільки через Катогорії тканини.
*ціна виробу вказана в першій категорії тканини
Характеристики:
Модель: Моллі
Комплектація виробу Марвел Ніжки чорні
Материал обивки: На вибір
Цвет обивки: На вибір
Материал каркаса: Дєрово
Матеріал ніжок: Метал
Колір ніжок: Чорні
Довжина, см: 35
Ширина, см: 35
Висота, см: 45
Висота від підлоги до сидіння, см: 45
Вага виробу, кг: 2,5
Об'єм, м3: 0,13
Габарити паковання, см (ширина х висота х глибина): 50 х 50 х 50 (1 шт)
Глибина посадкового місця, см: 35
Ширина посадкового місця, см: 35
Не змогли додзвенитися? Залиште свій номер — ми вам передзвонимо! Ви можете купити продукцію в нашому інтернет-магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-якому зазначеному на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | табурет |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: від 814,68 ₴








Відправка з 18 квітня 2026