Розпашна шафа двостулкова зі штангою для одягу і полицями Смузі 05 колір Урбан Лайт 800х380х1860 Мікс Меблі

Біла шафа розпашна дводверна Смузі 05 колір Урбан Лайт для спальні
Розпашна шафа Смузі 05-800 — це стильна та функціональна шафа, яка стане незамінним помічником у будь-якій спальні. Він виготовлений у сучасному стилі та поєднує в собі два кольори: світлий Урбан Лайт і білий. Така комбінація кольорів робить шафу універсальною і дає змогу вписати її в будь-який інтер'єр. Шафа виготовлений із високоякісного ДСП, що забезпечує його міцність і довговічність. Він має гладкі поверхні, які легко очищаються від забруднень.
Шафа має зручне та продумане планування. Усередині нього розташована полиця та штанга для одягу. Полицю можна використовувати для зберігання білизни, рушників, постільної білизни та інших речей. Штанга дає змогу розмістити плаття, костюми, пальто та інші предмети верхнього одягу.
Габаритні розміри шафи: 
Розмір (ШхГхВ): 800х380х1860 мм
Характеристики шафи:
Колір: Урбан Лайт + Білий
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасадів: ДСП
Кількість дверей: 4
Кількість полиць: 1
Кількість штанг: 1
Переваги шафи:
- Відкриття фасаду без ручки
- Комбінація двох кольорів
- Зручне планування
- Високоякісні матеріали
- Простий догляд

Правила догляду:
За меблями з ДСП потрібен певний догляд, тому рекомендується під час прибирання не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ДСП, найкращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка наприкінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливе набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і зазвичай за можливістю не піддавати меблям і виробам із ДСП різкого перепаду температури, впливу вологи та потраплянню прямих сонячних променів.
У нашому інтернет магазині Ви також можете купити гарні комоди, тумбы, ліжка, пуфи, банкетки, дивани та інші меблі для створення затишної атмосфери у своєму домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Білий |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колірний відтінок меблів: | Урбан Лайт |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1860 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 1 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 7 098 ₴





