Стілець офісний штабельований на полозах Квест Чорний каркас Хром для конференцій, відвідувачів, персоналу AMF

2 095 ₴
- Під замовлення
- Код: 012835
Відправка з 25 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Офісний стілець на полозах Квест — практичне та зручне рішення для робочих просторів, конференц-залів і зон очікування. Ергономічна форма сидіння і спинки забезпечує комфорт під час тривалого сидіння, знижуючи навантаження на спину. Міцний металевий каркас на хромованих полозах гарантує стійкість і довговічність. Оббивка зі шкірозамінника вирізняється м'якістю, еластичністю і зносостійкістю, водночас має стильний та солідний вигляд. Матеріал легко очищається й не блякне на сонці. Штабельована конструкція робить стілець зручним для зберігання. Купити вподобану модель стільця можна прямо зараз на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером зручним для Вас способом.
Офісний стілець на полозах Кветен Хром шкірозамінник чорний для конференц-залів і відвідувачів
Характеристики:
Модель: Квест
Модифікація виробу: Стілець Квест Хром
Колір каркаса: Хром
Матеріал оббивки: Шкірзамінник PVC
Колір оббивки: Чорний
Висота виробу: 810 мм
Ширина виробу: 470 мм
Глибина виробу: 570 мм
Висота від підлоги до сидіння: 450 мм
Висота спинки: 360 мм
Ширина сидіння: 470 мм
Глибина сидіння: 440 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Вага виробу: 5 кг
Штабілюваність: по 4 шт
Кількість виробів на паллеті: 24 шт
Шкірзамінник PVC
Зносостійкість за тістом Martindale: 25 000 циклів Товщина: 0,7 мм Шкірзамінник PVC — це високотехнологічний матеріал, що складається з декількох шарів, у кожного з яких своя функція. Нижній шар — волокниста основа, яка надає матеріалу унікальних властивостей: міцність, еластичність, здатність до драпірування. Основа може бути трикотажною, тканою або нетканою. Верхній шар — ПВХ, що імітує малюнок і фактуру натуральної шкіри. Матеріал абсолютно безпечний для людини, це доведено широким застосуванням ПВХ у медичній практиці. Шкірзамінник PVC є зносостійким, зручним у догляді та комфортним в експлуатації матеріалом. Покриття з ПВХ може створювати ілюзію гладкої, лакової або фактурної шкіри, кількість забарвлень досить висока. До переваг шкірозамінника PVC належать: екологічна безпека, довгий термін експлуатації, зручність і простота в догляді. Правила догляду Доглядати за матеріалом, у якому виготовлений виріб, неймовірно просто. Досить регулярно протирати та своєчасно видаляти великі забруднення.
Де можна розмістити стілець?
- Офіси та робочі кабінети — зручний для працівників і відвідувачів.
- Конференц-зали та переговорні — ідеальний для ділових зустрічей і семінарів.
- Зони очікування та приймальні — створює акуратний і професійний вигляд.
- Навчальні та тренінгові центри — забезпечує комфорт під час занять.
- Кафе, бізнес-зали та громадські простори — практичний, стійкий і не займає багато місця.
Правила догляду
Доглядати за матеріалом, у якому виготовлений виріб, неймовірно просто. Досить регулярно протирати та своєчасно видаляти великі забруднення.
У каталозі нашого інтернет-магазину, Ви можете вибрати й купити стілець для відвідувачів і конференц-залів. Також у нас представлений широкий асортимент: комп'ютерних, ігрових кресел, стільців для відвідувачів, геймерських и комп'ютерно-пісмінних столів, різних надставок для зберігання дрібниць.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення. Колір виробу може трохи відрізнятися від зображення на екрані вашого телефона або комп'ютера.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір каркасу | Хром |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність відкидного конференц-столика | Ні |
| Особливості | Штабельований стілець |
| Підлокітник | Без підлокітника |
| Підстава стільця (база) | полози |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота сидіння стільця | 45 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 81 см |
| Глибина стільця | 57 см |
| Ширина стільця | 47 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
- Ціна: 2 095 ₴








