Квадратний низький кухонний табурет Андервуд із ДСП, дуб Сонома, для кухні та вітальні Мікс Меблі

Табурет кухонний низький із дсп у кольорі Дуб Сонома Андервуд 330х330х450 мм для дому
Табурет Андревуд — це справжнє втілення елегантності та функціональності для вашої кухні та вітальні. Квадратна форма и низький профіль цього табурета створюють неповторний дизайн, який привнесе особливий шарм і затишок у ваш інтер'єр. Табурет виготовлений із якісного ДСП (деревно-струменева плита), що робить його міцним і стабільним. Колір Дуб Сонома надає табурету природну та теплу відтінку, наближаючи його до природного дерева. Табурет можна легко переміщати кімнатою завдяки його невеликим розмірам і легкій вазі. Він може використовуватися як додаткове сидіння для гостей або для розміщення на ньому дрібних предметів. Табурет ідеально впишеться в кухню, вітальню або навіть їдальню, додаючи функціональності та стилю в будь-який простір.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Модель: Андервуд
Колекція: Флеш
Матеріал виготовлення: ДСП
Колір: Дуб сономма
Висота виробу: 450 мм
Ширина виробу: 330 мм
Глибина виробу: 330 мм
Максимальне навантаження на виріб: 120 кг
Стандартне паковання: 2 шт. в коробці
Правила догляду
ДСП легко чиститься і стійкий до впливу вологи та плям, що робить догляд за табуретом простим і зручним.

Увага!!!!
Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора ваших ґаджетів.
Не змогли додзвонитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Натуральний |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | табурет |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип підстави | Ніжки |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ДСП |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
- Ціна: 708 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.



