Стіл обідній сірий на чорних ніжках у стилі лофт Daisy 1200 (1200х670хН770) Антрацит для кухні, кафе AMF

Кухонний сірий стіл у стилі лофт Daisy 1200 для кухні, кафе — стильне та надійне рішення в сучасному стилі лофт. Каркас зі сталі з порошковим покриттям забезпечує міцність і стійкість, а незвичайна форма основи робить стіл виразним акцентом інтер'єру. Стільниця з ДСП завтовшки 32 мм стійка до вологи та зношування. Замовте стіл обідній кухонний нерозкладний прямо зараз на сайті або core з нашим менеджером зручним для Вас способом.
Сучасний закруглений обідній стіл Daisy 1200х670хН770 чорний графіт/Антрацит
Характеристики:
Модель: Стіл Daisy
Модифікація виробу: Стіл Daisy 1200
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Чорний Графіт
Матеріал стільниці: ДСП
Колір: ДСП-Антрацит
Ширина стільниці: 1200 мм
Глибина стільниці: 670 мм
Висота виробу: 770 мм
Товщина стільниці: 32 мм
Доступні для замовлення такі кольори ДСП для стільниці

ДСП
ДСП — деревинно-струменева плита — один із найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг, як-от низька вартість, гарний і різноманітний зовнішній вигляд (залежно від типу лички), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформації. Як відомо, ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення за високої температури. Її можна просто та швидко обробляти під час виготовлення виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП), саме вона використовується під час виготовлення меблів.
Переваги обіднього столу:
- Сучасний дизайн у стилі лофт — нестандартна форма каркаса робить стіл виразним елементом інтер'єру.
- Міцний сталевий каркас — забезпечує чудову стійкість і надійність конструкції.
- Товста стільниця 32 мм із ДСП — стійка до вологи, зносу та механічних пошкоджень.
- Широкий вибір розмірів і колірних рішень — можна підібрати модель під будь-який інтер'єр і простір.
- Універсальність: підходить як для кухонних, так і для обідніх зон, а також для інтер'єрів у стилі лофт і мінімалізм.
Обідній стіл Daisy чудово впишеться в різні простори:
- Кухня та столова зона — зручне рішення для щоденних обідів і вечер
- Вітальня та студія — підкреслить стиль інтер'єру та стане місцем збирання гостей.
- Кафе та кав'яні — стильний і надійний стіл для інтер'єрів із лофт-естетикою.
- Офісні зони відпочинку та переговорні — лаконічний і функціональний стіл для організації простору.
- Дачні будиночки та заміські будинки — легко вписується в атмосферу затишку.
Правила догляду
За меблями з ДСП потрібен певний догляд, тому рекомендується під час прибирання не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ДСП, найкращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка наприкінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливе набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і, звичайно, за можливістю не піддавати меблями та виробам із ДСП різкого перепаду температури та вологи, прямим сонячному променю.
Купити кухонний обідній стіл для кухні, вітальні ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Антрацит |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Стільниця | ДСП |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
- Ціна: 6 959 ₴






Відправка з 25 квітня 2026