Нерозкладний обідній стіл у стилі лофт закруглені кути Cherry 1200х670хН770 чорний графіт Дуб Ливорно AMF
-10%
Обідній стіл на металевих ніжках Cherry — сучасна та надійна новинка в стилі Лофт. Потужний каркас із високоякісної сталі покритий порошковою фарбою, забезпечує моделі стійкість. Ніжки каркаса регулюються по висоті. Стільниця виготовлена з ДСП завтовшки 32 мм, яка забезпечить виробу довгий і надійний термін експлуатації.
Прямокутний нерозкладний стіл у стилі лофт Cherry 1200х670хН770 чорний графіт Дуб Ліворно для дому, кафе
Характеристики: 
Модель: Стіл Cherry
Модифікація виробу: Стіл Cherry 1200
Каркас: Сталь
Колір каркасу: Чорний.
Матеріал: ДСП
Колір: ДСП-Дуб Ліворно
Ширина стільниці: 1200 мм
Глибина стільниці: 670 мм
Висота виробу: 770 мм
Товщина стільниці: 32 мм
Товщина краю стільниці: 2 мм.
Додаткові опції: Регулювання ніжок по висоті
Вага виробу: 23,7 кг
Габарити гофротари: Ш1216*Г686*В41 мм
Габарити гофротари: Ш798*Г301*Г235 мм
Кількість виробів в упаковці: 1 шт в 2-х коробках
Об'єм упаковки: 0,034 м3
Об'єм упаковки: 0,056 м3
Доступні для замовлення такі кольори ДСП для стільниці

ДСП
ДСП — деревинно-струменева плита — один із найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг, як-от низька вартість, гарний і різноманітний зовнішній вигляд (залежно від типу лички), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформації. Як відомо, ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення за високої температури. Її можна просто та швидко обробляти під час виготовлення виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП), саме вона використовується під час виготовлення меблів AMF.

Переваги обіднього столу:
- Стильний дизайн: ідеальне поєднання чорного графіту та натурального відтінку дуба Ліворно додає елегантності та сучасності вашому інтер'єру.
- Безпека та комфорт: закруглені кути стільниці знижують ризик травм та створюють м'який візуальний акцент.
- Міцність та довговічність: каркас виконаний з надійних матеріалів, стійких до зношування, що гарантує довговічність та стійкість столу.
- Універсальність: підходить як для кухонних, так і для обідніх зон, а також для інтер'єрів у стилі лофт та мінімалізм.
Обідній стіл Cherry у стилі лофт відмінно впишеться у різні простори:
- Кухня: ідеально підійде для створення затишної та стильної обідньої зони.
- Їдальня: додасть сучасний акцент в інтер'єр та забезпечить комфортні умови для їди.
- Вітальня: стане функціональним та стильним доповненням у відпочинковій зоні або як стіл для прийому гостей.
- Кафе чи ресторан: підкреслить індустріальний стиль інтер'єру та створить зручні умови для відвідувачів.
- Офісний простір: може використовуватися як переговорний або обідній стіл у зоні відпочинку.
Правила догляду
За меблями з ДСП потрібен певний догляд, тому рекомендується під час прибирання не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ДСП, найкращим варіантом буде простий мильний розчин і суха ганчірка наприкінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини або дірки, то можливе набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і, звичайно, за можливістю не піддавати меблям і виробам із ДСП різкого перепаду температури та вологи, прямим сонячному променю.
Купити кухонний обідній стіл для кухні, вітальні ви можете у нашому інтернет-магазині з доставкою в Україні! Також у каталозі Ви знайдете широкий асортимент столів, стільців, кухонних куточків, обідніх комплектів, щоб створити обідній простір для вашого дому, кафе, бару або виїзних заходів.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Натуральний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 23.7 кг |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Стільниця | ДСП |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
- Ціна: 5 062,50 ₴









