Офісне конференційне шкіряне крісло на хромованих полозах Вірджинія CF Virginia CF Richman
-10%
від 16 668 ₴
від 15 001,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 2187317657
Відправка з 18 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Конференц крісло Вірджинія CF Virginia CF Richman
Якісне та стильне шкіряне конференційне крісло на полозах Вірджинія CF Virginia CF Richman — ідеальне рішення для офісних засідань. Конструкція крісла забезпечує високий рівень зручності під час тривалих нарад і зустрічей. Це крісло виробляється на фабриці в Україні з використанням високоякісної натуральної шкіри та міцної основи з чорних полозів. Також його ергономічний дизайн підтримує правильну поставу, знижує втому та сприяє продуктивності впродовж робочого дня.
Універсальний дизайн крісла Вірджинія CF Virginia CF Richman легко впишеться в будь-який інтер'єр, створюючи атмосферу престижу та успіху. Оновіть свій офісний інтер'єр за допомогою цього вишуканого крісла!
Купите шкіряне конференційне крісло Вірджинія CF Virginia CF Richman вже сьогодні в нашому інтернет-магазині, доставка виготовляється провідними перевізниками по всій Україні — як до відділення, так і адресна.
Характеристики:
Материал обивки: На вибір
Підлокітники Пластикові, посилені
Колір каркаса: Чорний
Габаритні розміри:
Висота виробу, см: 116
Висота сидіння, см: 47
Висота спинки, см: 72
Висота від підлоги до підлокітників у нижньому положенні, см: 73
Висота підлокітників, см: 33
Довжина підлокітників, см: 46
Відстань між підлокітниками, см: 49
Ширина сидіння, см: 51
Глибина сидіння, см: 52
Ширина виробу, см: 61
Глибина виробу, см: 69
Максимальне навантаження на виріб, кг:
Габарити паковання, см: 59х36х79
Обсяг паковання, м3:
















Переваги крісла керівника:
Крісло не має сковувати рухи, переваги крісел керівника у великих випадках, ніж комп'ютерне офісне крісло. У робочому процесі все має бути максимально зручно та комфортно.
Крісло керівника частіше обладнані посиленою хрестовиною, підголівником, зручними підлокітниками, ергономічною спинкою, анатомічним сидінням, а оббивка використовується з натуральних матеріалів.
Як підійти до вибору крісла керівника:
1. Ергономічність і анатомічність
Корпус людини, що сидить у кріслі, має торкатися 5 опорних точок (спіна, потилицю, шия, лікті, ступні), а глибина відповідала не менш ніж 2/3 або 3/4 довжини стегна людини.
Спинка має бути максимально високою. Наявність зручних підлокітників допоможе зменшити навантаження на передпліччя у разі тривалої роботи за комп'ютером.
2. Можливість регулювання
За допомогою різних механізмів можна регулювати висоту сидіння, кут нахилу спинки, зафіксувати положення елементів крісла на різних рівнях.
Важливо! В офісних кріслах має бути механізм, що запобігає перекиданню у разі можливих різких рухів користувача.
3. Міцність конструкції
Навантаження на виріб істотно залежить від типу хрестовини, яка йде в комплекті. Пластикова витримка навантаження до 100 кг.
Хрестовина з металу може витримати 130 і більше кг, залежно від товщини самого металу.
Важливо! Також зверніть увагу на ролики, вони мають без зусиль переміщатися будь-якою поверхнею, зокрема й по килиму, легко відсувати та присувати крісло до столу.
Практично всі сучасні ролики — прогумовані, пересуваються безшумно та не залишають слідів на підлозі.
4. Якість і зносостійкість оббивних матеріалів
Оббивка дуже важлива характеристика будь-яких меблів. Від її якості залежить фактор як довго Вас тішитиме виріб своїм зовнішнім виглядом.
Оббивка може бути з натуральних матеріалів або штучних матеріалів.
Під час вибору довговічного покриття найчастіше вибирають натуральну шкіру, оскільки вона стійка до зношування.
Увага!!!!
У каталозі нашого інтернет-магазину, Ви можете вибрати та придбати крісла для керівників, працівників і відвідувачів.
Чи не змогли додзвонитися? Залиште свій номер, і ми Вам передзвонимо. Ви можете купити офісні крісла в нашому магазині, зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії.
Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Полози |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Конференційне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 69 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Висота спинки | 72 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид натуральної шкіри | Виберіть значення |
- Ціна: від 15 001,20 ₴










