Шафа офісна для документів розсувна двостулкова LS-1200-1900 каркас білий Loft Design Горіх Модена
-10%
Шафа для офісу розсувна дводверна LS-1200-1900 каркас білий Loft Design
Шафа в стилі Loft має мінімалістичний зовнішній вигляд. У цій моделі застосовуються надійні матеріали та кріплення, а міцні металеві ніжки дають змогу легко витримати всі необхідні навантаження й забезпечать стійкість конструкції. Відмітною рисою шафи є лаконічний зовнішній вигляд і функціональність, тому він легко стане частиною будь-якого інтер'єру.
Опис і характеристики на Шафа офісний розсувний LS-1200-1900
Країна-виробник товару: УкраїнаМатеріал корпусу: ДСП + метал
Матеріал фасаду: ДСП
Ширина, см: 120
Висота, см: 190
Глибина, см: 40
Особливості: Розсувні двері
Палітра ДСП:
Опис офісної шафи LT-1200-1900
Офісна шафа LS-1200-1900 — це сучасний і стильний предмет інтер'єру. Відмітною особливістю цієї моделі є розсувні двері, які відкриваються за принципом "шафа-купе". Така конструкція надає шафі сучасного вигляду, а також дає змогу використовувати його у вузьких коридорах або на проході. Двоколірне забарвлення шафи загострено увагу на фасадах, виготовлених із ДСП із гарним забарвленням і водночас відводить погляд від громіздких корпусів. Шафа LS-1200-1900 обладнана металевими опорами, виготовленими з квадратної труби 25*25 мм. Метал пофарбований у чорний матовий колір за технологією порошкового фарбування, стійкої до стирання. Опори комплектуються регульованими ніжками, які дають змогу виставити тумбу на нерівній підлозі. Корпус шафи виготовлений із ламінованого ДСП у кольорі Німфея Альба. Двері та верхня кришка виготовляється в п'яти кольорах: Венге Луїзіана, Дуб Палена, Горіх мода, Дуб Борас і Антрацит. Врізні ручки чорного матового кольору чудово гармоніюють із металевими елементами, а також не заважають повному розкриттю дверей.Двері тумби обладнані розсувним механізмом: внизу встановлюються колеса, а зверху напрямні, які ходять алюмінієвими рейкам. Двері фіксуються в закритому положенні за допомогою стопорів. Внутрішнє наповнення шафи може бути як тільки з одними полицями, так і з відділеннями з тремелями для одягу. Шафа LS-1200-1900 біла чудово підходить для офісних приміщень. Висота полиць розрахована для того, щоб на них поміщалися сегрегатори, коробки з офісним папером. Шафа виготовляється під замовлення упродовж 2-3 тижнів. Тому варто задуматися про його купівлю заздалегідь.
Не змогли додзвенитися? Залиште свій номер-ми Вам передзвоним. Ви можете купити продукцію у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-який вказаний на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1900 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх Модена |
| Особливості | Розсувні двері |
| Матеріал корпусу | ДСП; метал |
- Ціна: 13 311 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне пакування виробника



