Офісна мобільна тумба на колесах із 3 шухлядами L-420 Чорний Loft Design
-10%
5 590 ₴
5 031 ₴
- В наявності
- Код: L-420 Чорний
- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Мобільна тумба L-420 Loft Design
Мобільна тумба L-420 Loft Design — чудовий варіант тумби як для офісу, так і для дому. Ця мобільна тумба виготовлена з тих самих кольорів ЛДСП, що й основна колекція столів від компанії Лофт-дизайн. Отже, ця мобільна тумба може представляти самостійний елемент інтер'єру. Також вона чудово доповнюватиме будь-яку з моделей письмових столів серії L. Вибираєте тумбу для офісу? Шукайте щось витончене та водночас просте. Тоді зверніть свою увагу на мобільну тумбу L від компанії Лофт дизайн. Ця тумба має три шухляди. Верхні два підійдуть для канцелярських дрібниць. За висотою вони становлять 13 см. Нижній ящик глибший. Висота його фасаду — 30,2 см. Кожен ящик висувається завдяки роликовим напрямним. Вони дають змогу не тільки м'яко висувати ящики, але й зберігати в ящиках величезну кількість предметів. Ви можете розташувати в кожному ящику до 20 кг необхідних вам речей. Тумба виготовлена з преміального ЛДСП серії Вуд завтовшки 16 мм. На робочих поверхнях використовується крайка ДС завтовшки 2 мм. Мобільна тумба має три шухляди. Два менше, й один великий. Ящики висуваються на роликових напрямних. Для зручності мобільна тумба обладнана коліщатками. Ящики висуваються металевими ручками. Тумба має дуже стильний та сучасний вигляд. Завдяки добору найкращого ДСП у цікавих кольорах ця мобільна тумба вигідно виділяється з низки офісних меблів.
Найчастіше цю модель беруть разом із письмовим столом L2p, L3pписмінними столами L10 і L15.
Опис і характеристики на Тумба L-420
Країна-виробник товару: УкраїнаМатеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Тип: Офісна тумба
Матеріал: ЛДСП
Напрямні ящики: Телескопічні
Ширина, см: 42
Висота, см: 65
Глибина, см: 50
Особливості: На коліщатках
Вага, кг: 22
Встановлення: Мобільна
Кількість ящиків: 3
Палітра ДСП:


Матеріали, що використовуються в нашій продукції:
Верхні елементи виготовляються з преміального ЛДСП серії Wood, виробник Swiss Krono. Він набагато дорожчий за широко використовуваний дешевий ДСП, але має низку незаперечних переваг. По-перше, має він багатий вигляд. Ідентичні вироби, виконання в такому ЛДСП і дешевому ДСП матимуть принципово різний вигляд. По-друге, поверхня цього ЛДСП набагато приємніша на дотик, до того ж довговічніша та зносостійка у використанні. По периметру стільниця клеєна крайка завтовшки 2 мм. Проклейка йде чесна, тож Ви можете не боятися відклеювання та розшаровування.
Цей письмовий стіл максимально простий у складанні. Вся необхідна фурнітура йде з ним у комплекті.
Водночас модель має, властивий меблям лофт дизайн, надійність. Металеві опори виготовлені з профілю труби 25*25 завтовшки металу 1,3 мм. Вага металевих частин приблизно 6 кг. Метал міцний і надійний. Це зумовлено використанням якісного металу та передових технологій його оброблення. Насамперед це стосується методу холодної прокатки металу. На сьогодні це найпрогресивніший метод, який широко використовується у виробництві. Він дає змогу зробити виріб точнішим і акуратним, водночас також зберігає міцність і надійність металевих елементів. Внизу ніжок вставляються міцні пластикові заглушки, які збережуть цілісність Вашого підлогового покриття.

Не змогли зателефонувати? Залиште свій номер — ми вам передзвонимо! Ви можете купити продукцію Loft design у нашому інтернет-магазині зробивши замовлення через сайт або зателефонувавши на будь-якому зазначеному на сайті контактний телефон компанії. Ми доставляємо до всіх міст України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Повне висування скриньки |
| Тип висувного ящика | стандартний |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Тип опор | Коліщата |
| Тип тумби | мобільний |
| Габаритні розміри | |
| Висота тумби | 650 мм |
| Глибина тумби | 500 мм |
| Товщина стінок | 18 мм |
| Ширина тумби | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | метал |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 031 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка виробника


