Стіл трансформер із двома стільницями розкладними Fold 2 FL2 1400 (1380/210х1000х750Н) чорний/Дуб Ліворно AMF
-6%
3 969 ₴
3 730,86 ₴
- Під замовлення
- Код: 221326
Відправка з 22 квітня 2026- +380 (50) 769-38-09Vodafone
Стіл книжка розкладна Fold 2 FL2 1400 часто застосовується для школярів або абітурієнтів, а також може бути використаний на кухні або домашньому побуті. Простий процес складання та розкладання істотно мінімізує площу використання. Завдяки компактним розмірам столу в складеному вигляді, його можна зберігати практично в будь-якому місці вашого будинку. Висота столу стандартних розмірів. Стільниця з міцного ДСП, ніжки з металевого каркаса з регулюванням по висоті. Універсальні кольори стільниці дадуть змогу розмістити такий стіл у будь-якому приміщенні. Виріб постачається в зібраному вигляді.
Складаний стіл-книжка для дому та офісу Fold 2 FL2 1400 (1380/210х1000х750Н) чорний/Дуб Ліворно
Характеристики: 
Модель: Fold
Модифікація виробу: Стіл Fold 2 1400 мм Чорний
Каркас: Сталь
Колір каркаса: Чорний
Матеріал: ДСП
Колір: ДСП-Дуб Ліворно
Ширина стільниці: 210 мм
Ширина стільниці в розкладеному стані: 1380 мм
Глибина стільниці: 1000 мм
Висота виробу: 750 мм
Товщина стільниці: 16 мм
Товщина крайки стільниці: 2мм
Додаткові опції: Регулювання ніжок по висоті
Вага виробу: 23,1 кг
Габарити гофротари: Ш1051*Г775*В136 мм
Кількість виробів у пакованні: 1 шт
Об'єм упаковки: 0,111 м3
ДСП
ДСП — деревинно-стружкова плита один із найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг, як-от низька вартість, гарний і різноманітний зовнішній вигляд (залежно від типу лички), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформації. Як відомо, ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення за високої температури. Її можна просто та швидко обробляти під час виготовлення виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП).
На нашому сайті представлена колекція стильних і функціональних комп'ютерно-писових столів Fold 2 FL2 1400 у різних колірних відтінках.

Переваги комп'ютерного столу:
- Сучасний мінімалістичний дизайн без зайвих деталей.
- Міцні металеві опори з матовим покриттям — стійкість і стиль.
- Простора стільниця з ДСП у популярних кольорах.
- Компактні розміри — ідеальне рішення для невеликих приміщень.

Стіл можна встановити в таких місцях:
- Домашній офіс: створіть зручне та стильне робоче місце вдома.
- Робочий кабінет: підходить для обладнання сучасних офісів і кабінетів.
- Офіси та коворкінги: строгий і лаконічний вигляд робить стіл чудовим вибором для ділового середовища.
- Кухня: використовуйте в якості додаткової поверхні для роботи або як невеликий обідній або фуршетний стіл.
- Вітальня: як журнальний столик або робоче місце для фрилансерів і студентів.
- Спальня: як підставку під домашні рослини або місце для роботи за ноутбуком, навчання та виконання завдань.
- Балкон: як стіл для сніданку на відкритому повітрі або для творчості.
Правила догляду
Стіл виготовлений із високотехнологічних матеріалів, які невибагливі в догляді, стіл можна мити за допомогою звичайних мийних засобів і протирати м'якою тканиною.
Купити стіл трансформер ви можете в нашому магазині. А також у нас представлений широкий асортимент: комп'ютерних, ігрових кресел, ігрових и комп'ютерно-пісмінних столів, різні надставки для зберігання дрібниць.
*Виробник може вносити незначні зміни в зовнішній вигляд або комплектацію товару для поліпшення його якості, без попереднього повідомлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Ліворно |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Стіл книжка |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Товщина | 16 мм |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Наявність надбудови | Немає |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1380 мм |
| Ширина столу | 210 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 23.1 кг |
| Висота | 750.0 |
| Довжина | 1380 |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Каркас | Сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розкладний стіл | Да |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1380 мм |
| Глибина стільниці | 1000 мм |
| Висота від підлоги | 750 см |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Глибина столу | 210 мм |
- Ціна: 3 730,86 ₴










